• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Leżajskiem

(88)
  • Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska
    1 / 8
    Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 130 000 zł cena
    • 11 258 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, ok. 9 km [10min] Nowa Sarzyna, ok. 18 km [17min] Rynek Leżajsk, ok. 8 km [10min] d...

  • Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 11
    Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.

    Nowa Sarzyna

    • 170 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Nowa Sarzyna – II piętro . Lokalizacja: Nowa Sarzyna ul. Jordana 2 , powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych mi...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka, 3 466 m², Łętownia

    Łętownia

    • 135 310 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • 1 / 4
    Działka, 57 862 m², Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 1 258 900 zł cena
    • 57 862 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ W ŻOŁYNI
    1 / 3
    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ W ŻOŁYNI

    Żołynia

    • 175 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 55ar, położona w ŻOŁYNI, gmina Żołynia, powiat łańcucki, województwo podkarpa...

  • DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI
    1 / 12
    DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI

    Kuryłówka

    • 619 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w okolicy KURYŁÓWKI, gmina Kuryłówka, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mi...

  • Sprzedam działkę 0,44ha z młynem +bud. gospodarczy
    1 / 15
    Sprzedam działkę 0,44ha z młynem +bud. gospodarczy

    Szyszków

    • 150 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam młyn zbożowy, elektryczny (przemiał 50t na dobę), z całym wyposażeniem, wraz z działką 0,44ha i budynek gospodarczy. Młyn z utwardzoną drogą dojazdową. Cena 150000 zł za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działki budowlane 15,44 ar Wylewa
    Sprzedam działki budowlane 15,44 ar Wylewa

    Wylewa

    • 100 360 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych położonych w miejscowości Wylewa k. Sieniawy pow. przeworski. Prezen...

  • Działka budowlana z domem drewnianym
    1 / 3
    Działka budowlana z domem drewnianym

    Żołynia

    • 11 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Żołynia na działce znajduje się dom drewniany w domu jest prąd i woda a na działce jest kanalizacja i gaz nr.działki 4169/2 cena 11000 za...

  • Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna
    Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna

    Sarzyna

    • 95 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nr 3483/2 Powierzchnia 22,91 ar Numer działki 3483/2, Identyfikator działki180805_5.0003.3483/2 Obręb SARZYNA Jeden właściciel Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudo...

  • Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA
    1 / 4
    Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA

    Nowa Sarzyna

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam lokal na parterze ok 100 m2 ul. Mickiewicza 2, Nowa Sarzyna (centrum) posiadający pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania lokalu usługowego na 2 lokale mieszkalne wraz z...

  • 1 / 3
    Działka Budy Łańcuckie Białobrzegi

    Budy Łańcuckie

    • 160 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 21 ar - Budy Łańcuckie, cisza i spokój, pełne media Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 21 ar , położoną w miejscowości Budy Ła...

  • Dom drewniany z budynkami gospodarczymi – Kuryłówka
    1 / 16
    Dom drewniany z budynkami gospodarczymi – Kuryłówka

    Grodzisko Dolne

    • 262 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona w miejscowości Kuryłówka, w powiecie leżajskim. W skład posesji wchodzi drewniany dom mieszkalny oraz budynki gospodarcze, położone na dz...

  • Działka Wólka Sokołowska

    Wólka Sokołowska

    • 81 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Wólce Sokołowskiej , gmina Sokołów Małopolski , powiat rzeszowski . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy...

  • Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa
    1 / 4
    Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa

    Kustrawa

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż działkę położną w Kustrawie. * Działka położona w ładnej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, * Działka znajduje się bezpo...

  • Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy.Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość nat...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natu...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI W CHODACZOWIE
    1 / 9
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI W CHODACZOWIE

    Chodaczów

    • 120 000 zł cena
    • 4 022 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości CHODACZÓW , w powiecie leżajskim, gmina Grodzisko Dolne. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 40,22ar, w kształc...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ

    Wola Zarczycka

    • 84 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 18,50ar, położona w miejscowości WOLA ZARCZYCKA, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Działka usytuowana...