• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Leżajskiem

(88)
  • Las
    Las

    Grodzisko Górne

    • 35 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Górnym od strony Dębna. Powierzchnia 0,39ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na telefon lub e-m...

  • Las
    Las

    Grodzisko Górne

    • 32 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Dolnym w kierunku Podlesia. Powierzchnia 0,29ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na telefon lub...

  • Las, sosna, dąb
    Las, sosna, dąb

    Grodzisko Górne

    • 90 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Dolnym. Rosną tam piękne sosny i dęby. Powierzchnia 0,5ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na t...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Budy Łańcuckie

    • 199 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Grodzisko Górne

    Grodzisko Górne

    • 110 000 zł cena
    • 5 008 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Na sprzedaż dwie działki sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 58,08 ara. Pierwsza działka jest położona przy drodze asfaltowej. Jest to działka rolno-budowlana o powierz...

  • 1 / 4
    Działka Białobrzegi Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa Działka w Białobrzegach niedaleko Łańcuta! Idealne miejsce na Twój Dom! Działka dla rolnika klasa gruntu III Lokalizacja: Białobrzegi...

  • Działka grodzisko dolne grodzisko dolne

    Grodzisko Dolne

    • 85 000 zł cena
    • 4 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | GRODZISKO DOLNE - DZIAŁKA POD LASEM- 47,20 ARA Z WARUNKAMI ZABUDOWY DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W GRODZISKU DOLNYM KLASA GRUNTU Lzr/RIVb,Lzr/RIVa,RIVb,RIVa WYMIARY 103...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sarzyna

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Cieplice

    • 890 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Giedlarowa

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piskorowice

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowa Sarzyna

    • 579 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Węgliska

    • 410 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom z DUŻĄ działką 130 arów i staw

    Ożanna

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z dużym potencjałem o powierzchni 130 arów w miejscowości Ożanna (12km od Leżajska) Nieruchomość zalesiona oraz zabudowana domem w stanie surowym...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mi...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 37 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • Działka Rakszawa

    Rakszawa

    • 445 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna o powierzchni 0,42ha Działka rolna położona w Rakszawie o powierzchni 42 ary- Sprzedam. Działka bez warunków zabudowy. Działka jest nieuzbrojon...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Krzeszów » ul. Działka

    • 111 760 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1016m2 przeznaczonej pod zabudowę, znajduje się w malowniczej miejscowości w Krzeszów, gmina Kamienna Góra, województwo dolnoślą...

  • 1 / 4
    Dom Wierzawice rynek pierwotny

    Wierzawice

    • 450 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM Z DZIAŁKĄ/ LEŻAJSK Szanowni Państwo, Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 103,54 m2 usytuowany na 12 arowej działce położony niedale...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Sieniawa

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej dzia...