• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kolbuszową

(78)
  • 1 / 4
    Działka Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 671 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w centrum Głogowa Małopolskiego Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną 66,71 AR w pełni uzbrojoną położoną w Głogowie Małopolskim. Działka w kształc...

  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Sprzedam

    Ostrowy Tuszowskie

    • 95 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 28ar w miejscowości Ostrowy Tuszowskie, Gmina Cmolas, Woj. Podkarpackie. Działka ta jest położona w bardzo ładnym miejscu koło lasu. Posiada dwie dro...

  • Sprzedam

    Ostrowy Tuszowskie

    • 95 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka ul. Borowa

    Nowa Dęba

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w Nowej Dębie osiedle Poręby Dębskie ul. Borowa. Działka równa. Możliwość wydzielenia działki o konkretnej powierzchni. Więcej informacji udzielę telefoni...

  • Działka buowlana 18a we wsi Przyłęk Podkarpackie
    1 / 7
    Działka buowlana 18a we wsi Przyłęk Podkarpackie

    Przyłęk

    • 99 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 19a we wsi Przyłęk działka jest uzbrojona, częściowo ogrodzona ,woda,prąd,telefon,gaz,kanalizacja,dojazd droga bita,spokojna i cicha okolica, cena...

  • Sprzedam działkę w Ociece

    Ocieka

    • 200 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się bezpośrednio obok zbiorników wodnych oraz lasu. Idealna na domek rekreacyjny lub dom mieszkalny. Brak sąsiadów w polu widzenia. Tel. [tel].

  • 1 / 4
    Głogów Małopolski - mieszkanie rynek wtóny

    Głogów Małopolski

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania piękne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie 2: - salon z kuchnią - 24,8m2, - 2 pokoje - 11,7m2 i 21m2, - łazienka - 3,05m2, - osobne wc - 1,1m2 - balkon - 2,3m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę w Ociece

    Ocieka

    • 100 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne
    Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną, dużą działkę (złożoną z kilku mniejszych) w miejscowości Przewrotne, gmina Głogów Małopolski, okolice Rzeszowa. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Ocieka

    • 60 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną pow.58 arów nr.3306 w Ociece gmina Ostrów Podkarpackie

  • Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.
    Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.

    Rogoźnica

    • 315 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 21 arów w dzielnicy przemysłowej, Blisko strefy Zapraszamy inwestorów do zakupu atrakcyjnych działek pod działalność gospodarczą w Głogowie Małopolskim - obręb Rogoźnica....

  • Prywatne
    Prywatne

    Ocieka

    • 75 000 zł cena
    • 72 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr.3590 w Ociece

  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Ocieka

    • 60 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr.3306 pow.58 arów w Ociece

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Ocieka

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr.3312 w Ociece

  • Działka budowlana 5 arów
    Działka budowlana 5 arów

    Przewrotne

    • 60 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 5 arów 20x25 m, wszystkie media.

  • Sprzedam działkę w centrum DZIKOWCA

    Dzikowiec

    • 500 000 zł cena
    • 6 202 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną wraz z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i gospodarczym w miejscowości Dzikowiec. Działka położona jest w świetnej l...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Boguchwała

    Boguchwała

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | PRZESTRONNY DOM W BOGUCHWALE PO REMONCIE GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Boguchw...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała

    Boguchwała

    • 490 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna 33 ar Boguchwała objęta MPZP Wyłącznie w naszym biurze posiadamy ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej w Boguchwale. Działka o łącznej powier...

  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Boguchwała

    • 1 089 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Boguchwała

    • 310 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak w cenie mieszkania - Racławówka

    Racławówka

    • 649 900 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" przedstawia Państwu dostępny w naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Racławówce w odległości 1 km od granicy Rzeszowa.&nb...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 580 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • 1 / 2
    Działka rolna 17,8a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 284 800 zł cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI W BOGUCHWALE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY.DO sprzedania działka rolna o powierzchni 17,8a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie prostokąta nieregularnego o wymiar...

  • 1 / 2
    Działka rolno-rekreacyjna 12a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 192 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej s...

  • Działka rolno-budowlana 43a w Racławówce.

    Racławówka

    • 390 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 43a POD BUDOWĘ, DLA INWESTORA LUB ROLNIKA- ZALEDWIE 1KM OD GRANICY RZESZOWA.Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 43a w miejscowości Racławówka, gm...

  • 1 / 3
    Działka rolno-rekreacyjna 9.94a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 159 040 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna w Boguchwale o powierzchni 9.94a. Działka płaska, trawiasta w kształcie prostokąta, o szer. 29.5m i dług. 34m, położona wzdłuż drogi utwar...

  • 1 / 4
    Działka rolna 12.9a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 206 560 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE W BOGUCHWALE POD REKREACJĘ.DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12.91a w Boguchwale. Działka płaska, o kształcie trapezu, dojazd drogą utwardzoną o...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 150 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w Niechobrzu. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymarzonego domu, ta oferta j...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 299 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechob...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Lutoryż

    Boguchwała

    • 420 000 zł cena
    • 2 856 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka Przemysłowo Budowlana 28,56 m2 LUTORYŻ Przedstawiamy w ofercie biura wyjątkową działkę z przeznaczeniem pod budownictwo lub usługi w Lutoryżu k. Boguchwały. D...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Niechobrz

    Boguchwała

    • 190 000 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Niechobrz , w powiecie Rzeszowskim , gmina Boguchwała . Działki mają kształt prostokąta , a ich powi...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Sprzedam dzialke w Kielanowce
    1 / 11
    Sprzedam dzialke w Kielanowce

    Kielanówka

    • 680 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 16 arowa dzialke w Kielanowce, dzialka budiwlana,wszystkie media na dzialce,ogrodzona, poludniowy stok,pieknie polozona, projekt indywidualny na dom jednorodzinny zaadopto...

  • Dom Boguchwała ul.

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***NOWA NIŻSZA CENA***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parterowy...

  • Dom Boguchwała,
    1 / 10
    Dom Boguchwała,

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! ***NOWA NIŻSZA CENA*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parter...

  • Dom Boguchwała rynek pierwotny ul.

    Boguchwała

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OSTATNI!!!!W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Boguchwale przy ul. Juliusza SłowackiegoBez...

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • Działka komercyjno- usługowa 27,55a w Lutoryżu.

    Lutoryż

    • 430 000 zł cena
    • 2 755 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA 27,55a O PRZEZNACZENIU PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWYM W LUTORYŻU.Działka płaska o kształcie trapezu, o szerokości 46m i długości od 40m do 78m posiada wszystkie niezbę...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle
    1 / 15
    Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle

    Kielanówka

    • 1 150 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce (gm. Boguchwała), na granicy z Rzeszowem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 126 m², usytuowana na działce 7 arów (ok. 5 arów teren...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...