• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olmonty
  • Narew
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kolbuszową

(78)
  • Działka budowlana * SPRZEDAŻ * Hucisko * gm. Niwiska
    1 / 7
    Działka budowlana * SPRZEDAŻ * Hucisko * gm. Niwiska

    Hucisko

    • 161 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM- działkę budowlaną , w miejscowości Hucisko , gmina Niwiska , powiat Kolbuszowski , o powierzchni łącznej 56,00 a – położonej w pobliżu lasu . Klasa gruntu Ł IV – 37...

  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2

    Wola Ociecka

    • 75 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 10,95 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Działka budowlana 23a w Bratkowicach

    Bratkowice

    • 230 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świ...

  • Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów

    Borek Mały

    • 83 000 zł cena
    • 7 644 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka inwestycyjna z MPZP pod zabudowę jednorodzinną i rekreacyjną - Borek Mały Idealna propozycja dla inwestora szukającego gruntu z potencjałem rozwojowym. Lokalizacja: Borek M...

  • Działka inwestycyjna przy A4, Sędziszów Małopolski

    Borek Wielki

    • 5 945 000 zł cena
    • 23 773 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Borek Wielki, Gmina Sędziszów Małopolski. Grunt pod zabudowę produkcyjno...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media
    Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media

    Budy Głogowskie

    • 650 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie | 148,8 m² pow. użytkowej | 172 m² po podłodze | 9,8 ara | Budy Głogowskie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w kameralne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Nowa Dęba Nowa Dęba

    Nowa Dęba

    • 569 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Nowa Dęba , idealnego dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodną lokalizację. Ten 3-po...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 4
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Nowa Dęba

    • 290 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Al. Zwycięstwa 1b z potencjałem, słoneczne, ustawne .Ciche i miłe sąsiedztwo. Centrum miasta, widok na tzw. Planty .Z dala od szumu aut z ul. Rzeszowskiej ( Okn...

  • Sielski Zakątek
    1 / 8
    Sielski Zakątek

    Głogów Małopolski

    • 750 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja Sielski Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowo powstałych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane w malowniczej i dyna...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Wola Ociecka

    • 102 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witaj, Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie, śpiew ptaków i ciszę, której tak brakuje po całym dniu pracy. Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazd...

  • Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec
    1 / 8
    Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec

    Rzemień

    • 520 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów . Dom ma pow. użytkową 143 m2 . Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wgl...

  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...

  • Dzialka z wz 10.5 ar
    Dzialka z wz 10.5 ar

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Kleczany, woj podkarpackie. Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator S...

  • Dom 100m2 na działce 8.45a- Głogów Małopolski
    1 / 16
    Dom 100m2 na działce 8.45a- Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 660 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU ENERGOOSZCZĘDNEGO 98m2 W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO-STAN DEWELOPERSKI. Oferujemy nowoczesny dom o pow. całkowitej około 98m2 i pow. użytkowej 82m na działce 8.45a, 5...

  • Dzialka budowlana 10.5 a4
    1 / 3
    Dzialka budowlana 10.5 a4

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator Stacja paliw Blisko...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Nowa Dęba

    • 250 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pragnę przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze bloku, przy ulicy Ignacego Krasickiego 6 w Nowej Dębie. Powierzchnia mieszkania to 46,9 m2. Do nierucho...

  • Sprzedam działke Przyłęk gm. Niwiska
    Sprzedam działke Przyłęk gm. Niwiska

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolno budowlaną 84ar.w Przyłęku gmina Niwiska.Geoporta2 powiat kolbuszowski gmina niwiska przyłęk działka 759.Działka na górce dojazd asfalt z dwóch stron.Prąd wod...

  • 1 / 4
    Działka głogów małopolski głogów małopolski

    Głogów Małopolski

    • 205 000 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Głogów Małopolski , w powiecie Rzeszowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchni...