• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przewóz
  • Masłońskie
  • Chorągwica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kolbuszową

(78)
  • Dom Głogów Małopolski Budy Głogowskie

    Głogów Małopolski

    • 580 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Budach Głogowskich sprzedam W ofercie biura oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 143,5 m2 zrealizowanego na podstawie projektu "Dom...

  • Działka Poręby Kupieńskie
    Działka Poręby Kupieńskie

    Poręby Kupieńskie

    • 199 999 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM ŁADNĄ DZIAŁKĘ budowlaną w kształcie prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny . Woda w drodze gminnej, prąd na sąsiedniej działce, telefon i inerne...

  • Nowy dom 164m2, - Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 649 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU 164M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY - 5km OD CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów...

  • Dom 143m2 stan zamknięty - Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 630 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 4 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY DOM 143m2 Z GARAŻEM, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z ELEWACJĄ I OCIEPLENIEM - BLISKO CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143...

  • Dom Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 630 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Nowoczesny dom z garażem | „Dom w Łubinie” ARCHON | Głogów Młp. | Blisko Rzeszowa | Spokojna okolica Sprzedaż bez prowizji od kupując...

  • Komfortowy dom 5 pokoi, ul. Kościuszki

    Głogów Małopolski » ul. Kościuszki

    • 1 999 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa Małopols...

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Sprzedam działkę rolną w Raniżowie
    Sprzedam działkę rolną w Raniżowie

    Raniżów

    • 106 000 zł cena
    • 6 658 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Długa działka rolna w Raniżowie.Dostęp do wszystkich mediów.Atrakcyjna ze względu na położenie rozrastającego się Raniżowa.Jest droga dojazdowa.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Głogów Małopolski Styków rynek pierwotny

    Głogów Małopolski

    • 550 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 396 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | BUDYNEK NA WARSZTAT, STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW W OFERCIE NASZEGO BIURA POSIADAMY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ NA 14 AROWEJ DZIAŁCE POD DZIAŁALNO...

  • Działka Kolbuszowa Dolna Kolbuszowa Dolna

    Kolbuszowa Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania 1 działka budowlana ok. 10 arów z wydanymi warunkami zabudowy na...

  • 1 / 3
    Działki inwestycyjne w Mrowli

    Mrowla

    • 364 800 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w MrowliOferta na wyłączność, tylko w naszym biurzeDziałki przy S19 MrowlaOpis nieruchomości:- działki roln...

  • Sprzedaż: obiekt produkcyjno-magazynowy, Dzikowiec

    Dzikowiec

    • 2 290 000 zł cena
    • 7 824 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowo-biurowej, zlokalizowaną w m...

  • Działki 10a pod zabudowę pod lasem- Widełka

    Widełka

    • 108 432 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI 10A POD ZABUDOWĘ W WIDEŁCE W OTOCZENIU LASU.Oferujemy 4 działki pod zabudowę w Widełce, gmina Kolbuszowa. Oferowane działki mają powierzchnie 10.04a, 10.25a, 10.29a, 10.20a...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 100 000 zł cena
    • 6 839 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 68,39 ar, położonej w sercu malowniczej miejscowości Trzęsówka. To doskonał...

  • Działka pod zabudowę 55a- Przewrotne

    Przewrotne

    • 495 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA 55a KOŁO LASU, DO PODZIAŁU POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ.Oferujemy Państwu okazałą działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 55a w miejscowości Przewrotne...

  • Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Nowej Dębie
    Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Nowej Dębie

    Nowa Dęba

    • 250 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, połączony z budynkiem wielofunkcyjnym, należącym do religii " Świadkowie Jehowy w Polsce", w którym znajduje się świetlica oraz mieszkania. Dom...

  • Sprzedam dom w Nowej Dębie
    Sprzedam dom w Nowej Dębie

    Nowa Dęba

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom znajdujący się w Nowej Dębie przy ulicy Jagodowa 6. Na parterze są trzy pokoje kuchnia i łazienka oraz kotłownia, piwnica, przedpokój i prysznic. Na pierwszym piętrze...

  • Działka w Ostrowach Tuszowskich
    1 / 7
    Działka w Ostrowach Tuszowskich

    Ostrowy Tuszowskie

    • 514 000 zł cena
    • 11 425 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość o pow. 1.14ha, szerokość 50m, składa się z 3 działek, na które zostały wydane warunki zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Cena za 1 mkw. 45zł plus...

  • stylowy dom, duża działka, zaciszna okolica

    Głogów Małopolski » ul. Spacerowa

    • 1 899 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów Małopolski...

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...