• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kolbuszową

(78)
  • Działka Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu działki o powierzchni 10 arów, położonych w malowniczej miejscowości Budy Głogowskie. Działka znajdują się w pobliżu...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 95 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane położone w wyjątkowej i malowniczej wsi Trzęsówka w gminie Cmolas. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na domy jednor...

  • Działka Domatków

    Domatków

    • 126 000 zł cena
    • 2 076 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Domatków w gminie Kolbuszowa o szczególnych walorach krajobrazowych. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jed...

  • Działki budowlane 39a w Budach Głogowskich

    Budy Głogowskie

    • 550 000 zł cena
    • 3 933 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 39a z Warunkami Zabudowy na 5 budynków- dla inwestora lub klienta indywidualnego.Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 39a w miejscowości Budy Głogowskie, gmina Głog...

  • DOM Piętrowy 170m2- Czarna Sędziszowska

    Czarna Sędziszowska

    • 280 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z...

  • Działki budowlane 8a i 9.5a- Bratkowice

    Bratkowice

    • 106 340 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 2 działek do sprzedania z Warunkami Zabudowy w Bratkowicach, gmina Świlcza, pow. rzeszowski. Działki o powierzchni: 8.18a (wymiary: 17.5 x 45m) i powierzchni: 9.54a (wymiary...

  • sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca
    1 / 2
    sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,84 ha (szerokość 30 m) położoną w atrakcyjnym miejscu w Przyłęku. Działka usytuowana jest na górce z pięknym widokiem na lasy. Nieruchomość...

  • Wykończona szeregówka, Głogów Młp działka 3,61 ar
    1 / 15
    Wykończona szeregówka, Głogów Młp działka 3,61 ar

    Głogów Małopolski

    • 860 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działka budowlane w Nowej Dębie ul Niżańska
    1 / 3
    Sprzedam działka budowlane w Nowej Dębie ul Niżańska

    Nowa Dęba

    • 160 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Dostępne media, w pobliżu sklep, przystanek autobusowy. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem, blisko lasu. Do wyboru...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Budy Głogowskie

    • 629 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Głogów Małopolski

    • 1 495 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Czarna Sędziszowska

    • 380 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Z garażem, odbiór już zaraz

    Głogów Małopolski

    • 648 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę domu w zabudowie szeregowej w miejscowości Głogów Małopolski w stanie deweloperskim - na sprzedaż. Kupujący nie płaci podatku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 480 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka z Miejscowym Planem - Głogów Młp

    Głogów Małopolski

    • 203 940 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Głogowie MałopolskimOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, TYLKO W NASZYM BIURZEŚwietna lokalizacja, w sąsiedztwie domówO...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 010 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w PrzewrotnymOferta na wyłączność w naszym biurzeDobra lokalizacja z widokiem, w sąsiedztwie lasów i domów...

  • 1 / 3
    Grunt pod zabudowę mieszkaniową

    Głogów Małopolski

    • 2 288 000 zł cena
    • 10 375 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Głogowie MałopolskimOpis nieruchomości:- droga dojazdowa 6 m- powierzchnia całkowita wynosi 103,75 ar- ks...

  • 1 / 3
    Działka 480ar - Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 1 248 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Budach GłogowskichOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 480ar- szybki dojazd do Rzeszowa- pierwszy pa...