• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gorzowem Wielkopolskim

(81)
  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 749 200 zł cena
    • 7 492 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna o powierzchni 7492 m2, zlokalizowana ok 10 km od Centrum Gorzowa w Boleminie (gmina Deszczno). Z jednej strony przylega do drogi krajowej nr 22. Teren płaski,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek
    1 / 2
    Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek

    Mostkowo

    • 65 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkI pod budowę domu jednorodzinnego w Mostkowie gmina Barlinek powiat Myśliborski nr.8/18 o pow. 934 m, nr.8/19 o pow. 1169m, nr.8/20 o pow. 1183m, nr.8/17 o pow. 141...

  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Działki budowlane pod lasem

    Maszków

    • 68 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działki o łącznej powierzchni 1420m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wyd...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubniewice

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość gruntowa w Goszczanowcu
    1 / 4
    Nieruchomość gruntowa w Goszczanowcu

    Goszczanowiec

    • 105 966 zł cena
    • 3 654 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki położonej na wsi, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta? Świetnie trafiłeś! Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3654 m2, zlokalizowan...

  • Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2
    1 / 4
    Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2

    Goszczanowiec

    • 97 121 zł cena
    • 3 349 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3349 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Dla t...

  • Działka przy drodze asfaltowej - Goszczanowiec
    1 / 5
    Działka przy drodze asfaltowej - Goszczanowiec

    Goszczanowiec

    • 95 642 zł cena
    • 3 298 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3298 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Brak miejscoweg...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Pszczelnik

    • 190 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona przy drodze powiatowej, media w drodze. Możliwość rezerwacji działek widocznych na mapie.

  • Działka Kolonia myśliborzyce

    Kolonia Myśliborzyce

    • 118 195 zł cena
    • 3 377 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek w miejscowości Kolonia Myśliborzyce o pow. od 3191 m2 do 3792 m2, nieruchomość przeznaczona pod budowę domów jednorodzinnych. Działki posiadają wydane warun...

  • Działka pod magazyn energii -sprzedaż
    Działka pod magazyn energii -sprzedaż

    Mostkowo

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę pod magazyn energii przy GPZ-cie w miejscowości Mostkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski. Działka położona przy 2 drogach asfaltowych klasy 5 Na działce słup...

  • Działka Głazów

    Głazów

    • 109 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane uzbrojone, obręb Głazów, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na budowę domów jednorodzinnych wolnostojąc...

  • Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana
    1 / 8
    Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana

    Bledzew

    • 204 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nie trzymaj pieniędzy w Banku inflacja zjada Twoje oszczędności zainwestuj w nieruchomości nie będzie taniej tylko drożej! Posiadam do sprzedaży bez czynszową kawalerkę w malown...

  • Dom Myśliborzyce

    Myśliborzyce

    • 385 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia, kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!!! Na sprzedaż nowy dom parterowy o pow. 105 m2 w m. Myśliborzyce na działce o pow. 1200 m2. Dom w stanie surowym...

  • Działka budowlana Lubniewice,
    1 / 9
    Działka budowlana Lubniewice,

    Lubniewice

    • 290 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60 m...

  • Działka z WZ przy drodze asfaltowej w Goszczanowcu
    1 / 5
    Działka z WZ przy drodze asfaltowej w Goszczanowcu

    Goszczanowiec

    • 88 827 zł cena
    • 3 063 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3063 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Działka w kształcie prostokąta ze ściętym je...

  • Działka w Goszczanowcu - 29 zł/m2
    1 / 5
    Działka w Goszczanowcu - 29 zł/m2

    Goszczanowiec

    • 111 592 zł cena
    • 3 848 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3848 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Brak miejscowego planu zago...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem
    Sprzedam działkę nad jeziorem

    Lubniewice

    • 280 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 16 arów. Działka znajduję się w Lubniewicach nad samym jeziorem, pierwsza linia brzegowa. Jest możliwość przekształcenia w budowlaną

  • GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE
    1 / 16
    GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE

    Lubniewice

    • 1 399 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY – 3 APARTAMENTY | LUBNIEWICE | BLISKO JEZIORA I LASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI BEZ VAT Na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej,...

  • sprzedam
    sprzedam

    Gościm

    • 150 000 zł cena
    • 1 541 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 504/15 położona w Puszczy Noteckiej w otoczeniu lasów iglastych i jezior w pobliżu miejscowości Gościm. W planie zagospodarowania przewiduje się zabudowę wolnostojącej rekr...

  • Sprzedam działki inwestycyjne pod zabudowę produkcyjnoługową
    1 / 5
    Sprzedam działki inwestycyjne pod zabudowę produkcyjnoługową

    Giżyn

    • 1 160 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki pod zabudowę produkcyjno - usługową, położone bezpośrednio przy S-3. Blisko zjazdu " WĘZEŁ MYSLIBORZ". Przy zjeździe 2 stacje benzynowe z hotelem, myjnią i par...

  • Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2
    1 / 4
    Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2

    Rudna

    • 86 735 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województw...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz

    Giżyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3.; Zachodniopom. Przy zjeździe " Węzeł Myślibórz "

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach
    1 / 11
    Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach

    Krzeszyce

    • 169 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    REZERWACJA Słoneczna przestronna kawalerka o pow. 27mkw położona na parterze w niskim bloku w Krzeszycach. Mieszkanie przeszło 6 lat temu gruntowny remont: wymienione zostały okna...

  • Działka ROD Lubniewice.
    Działka ROD Lubniewice.

    Osiecko

    • 70 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawa do Działki ROD w Lubniewicach. Na działce woda,prąd, szambo.Wiecej informacji pod nr.tel.[tel].Cena do negocjacji.

  • Na sprzedaż sielski dom, oaza przyrody
    1 / 16
    Na sprzedaż sielski dom, oaza przyrody

    Gościm

    • 549 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy dom, położony w malowniczej miejscowości Gościm, w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj....

  • Atrakcyjna działka budowlana
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana

    Kinice

    • 129 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Kinicach, gmina Nowogródek Pomorski. Powierzchnia 805 m² o regularnym kształcie (prostokąt), położona 200 m od granicy lasu, w otoczeniu...

  • Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem
    1 / 16
    Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem

    Lubniewice

    • 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogrodem nad jeziorem w miejscowości Lubniewice, powiecie Sulęcińskim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wlkp., 25 km). Lubniewice są niewielką miejsc...