• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gorzowem Wielkopolskim

(25)
  • Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie
    1 / 14
    Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

    Racław

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnę...

  • Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las
    1 / 16
    Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las

    Rybakowo

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom przy jeziorze – miejsce, które zmienia codzienność Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które zmieniają sposób życia. Ten dom należy do tej drugiej kategori...

  • Dom Bogdaniec, ul. Leśna
    1 / 15
    Dom Bogdaniec, ul. Leśna

    Bogdaniec

    • 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, piętrowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 250 mkw; pow. użytkowa 145 mkw położony na działce o pow. 897 mkw. Na poziomie 0 znajduje się garaż, piwnica, kotłownia; na...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, a jednocz...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 895 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i kameralna lokalizacja, zapewniająca c...

  • Dom Różanki
    1 / 13
    Dom Różanki

    Różanki

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA PARTER LUB PIĘTRO NOWEGO DOMU W SPOKOJNEJ OKOLICY – RÓŻANKI WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY LOKALIZACJA: Przedmiotem najmu jest parter lub piętro domu jednorodzinnego poł...

  • Dom Racław
    1 / 16
    Dom Racław

    Racław

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE – RACŁAW LOKALIZACJA: Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co p...

  • Dom, 135 m², Górki Noteckie

    Górki Noteckie

    • 40 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marleny Kaliszan ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na udział wynoszący 1/6 w prawie własności n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Górki Noteckie

    Górki Noteckie

    • 105 100 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Dariusza Papis Syndyk sprzeda z wolnej ręki - udział wynoszący 1/3 części w prawie własności n...

  • Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica
    1 / 15
    Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica

    Nowiny Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym przytulnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny funkcjonalny dom wolnost...

  • Dom łagodzin
    1 / 16
    Dom łagodzin

    Łagodzin

    • 469 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄC TO MIESZKANIE, JESTEŚ ZWOLNIONY Z PODATKU PCC Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i szybkim dojazdem do Gorzowa ? Ta oferta może spełnić Twoje...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE
    1 / 16
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE

    Wojcieszyce

    • 1 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jedno...

  • NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE
    1 / 16
    NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE

    Kłodawa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150,38 m2 (po posadzce ponad 170m2), posadowiony na działce o powierzchni 503 m2 zloka...

  • Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo
    1 / 12
    Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo

    Janczewo

    • 748 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZĘŚĆ DOMU W JANCZEWIE Z GARAŻEM, 8 AROWA DZIAŁKA (w mniejszej części plecami połączony z sąsiadem) Parterowa nieruchomość z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 123 m...

  • Dom Bogdaniec
    1 / 15
    Dom Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 3 800 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest trzykondygnacyjny dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 894 m2 usytuowanej w Bogdańcu oddalonym o około 13 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego....

  • PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE
    1 / 16
    PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE

    Santoczno

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 128 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1320 m2 zlokalizowany w Santocznie, gmina Kłodawa, oddalonej około 25 km od Gorzo...

  • Dom Baczyna
    1 / 15
    Dom Baczyna

    Baczyna

    • 595 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn....

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...