• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gorzowem Wielkopolskim

(25)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rybakowo

    • 890 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Trzebiszewo

    • 499 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Janczewo

    • 1 130 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzebiszewo

    • 1 100 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Trzebiszewo
    1 / 6
    Dom Trzebiszewo

    Trzebiszewo

    • 495 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 176,44 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2828,5 m2 położony we wsi Trzebiszewo oddalonej 1...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wolnostojący,  Skwierzyna,  870 000 zł
    1 / 8
    Dom Wolnostojący, Skwierzyna, 870 000 zł

    Skwierzyna

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 170 m2 wraz z halą magazynową i zapleczem biurowo – socjalnym o pow. 250 m2 oraz garażem posadowione na działce o 2 500 m2 zlokalizo...

  • 1 / 2
    Osiedle domów jednorodzinnych, Myślibórz, od Dewelopera !!!

    Myślibórz

    • 658 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA!!! ZOSTAŁY OSTATNIE 3 DOMY!!! Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące z 2021r, z garażem połączonym z budynkiem. Inwestycje składa się z 6 domów jednorodzinnych (trzy s...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Piękny Dom przystosowany do zamieszkania przez 2 rodziny
    1 / 15
    Piękny Dom przystosowany do zamieszkania przez 2 rodziny

    Sulęcin

    • 1 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny (może być zamieszkiwany niezależnie przez 2 rodziny) w świetnej lokalizacji po generalnym remoncie (dwupoziomowy z możliwością zagospodarowania poddasza; dodatkow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Myślibórz

    • 999 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzęsacz

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny Bobrówko
    1 / 15
    Dom jednorodzinny Bobrówko

    Bobrówko

    • 830 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Danków

    • 1 100 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • SPRZEDAŻ dom wolnostojący
    1 / 6
    SPRZEDAŻ dom wolnostojący

    Żubrów

    • 410 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w miejscowości Żubrów, gminie Sulęcin, 40 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 5 km od Sulęcina. Dom 2025 r. o powierzchni użytkow...

  • Dom Myślibórz

    Myślibórz

    • 257 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY w m. Straszym - Golenice gmina Myślibórz !!! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni : Parter - ok 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,3290...

  • Dom Myśliborzyce

    Myśliborzyce

    • 385 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia, kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!!! Na sprzedaż nowy dom parterowy o pow. 105 m2 w m. Myśliborzyce na działce o pow. 1200 m2. Dom w stanie surowym...

  • 1 / 4
    Dom na sprzedaż - 139 m² - 5 pokoi Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 200 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego PESEL 74082306714 (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza V przetarg pisemny n...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Zwierzyn

    • 270 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do remontu .Dom ocieplony, są panele fotowoltaiczne i pompa ciepła.

  • GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE
    1 / 16
    GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE

    Lubniewice

    • 1 399 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY – 3 APARTAMENTY | LUBNIEWICE | BLISKO JEZIORA I LASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI BEZ VAT Na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej,...

  • Dom Lipki małe
    1 / 16
    Dom Lipki małe

    Lipki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY, PRZESTRZENI I ZIELENI – LIPKI MAŁE LOKALIZACJA Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca na...

  • Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie
    1 / 16
    Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie

    Danków

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący murowany DOM blisko jeziora w miejscowości Danków, gminie Strzelce Krajeńskie, powiecie strzelecko - drezdeneckim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wl...

  • Dom Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 16
    Dom Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta sprzedaży dwa komfortowe domy na dużej działce, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! DOM GŁÓWNY przestrzeń dla wymagających | ok. 140 m DRUGI DOM nieza...

  • Na sprzedaż sielski dom, oaza przyrody
    1 / 16
    Na sprzedaż sielski dom, oaza przyrody

    Gościm

    • 549 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy dom, położony w malowniczej miejscowości Gościm, w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj....

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 150 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza VI przetarg pisemny nieograniczony na...