• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski +20 km
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gorzowem Wielkopolskim

(81)
  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica
    1 / 15
    Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica

    Nowiny Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym przytulnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny funkcjonalny dom wolnost...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Dom łagodzin
    1 / 16
    Dom łagodzin

    Łagodzin

    • 469 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄC TO MIESZKANIE, JESTEŚ ZWOLNIONY Z PODATKU PCC Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i szybkim dojazdem do Gorzowa ? Ta oferta może spełnić Twoje...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • Działka Santoczno
    1 / 16
    Działka Santoczno

    Santoczno

    • 279 000 zł cena
    • 2 362 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana zlokalizowana jest w miejscowości Santoczno, w gminie Kłodawa, około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miejscowość ta cieszy się dużym zainteresowani...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE
    1 / 16
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE

    Wojcieszyce

    • 1 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jedno...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza
    1 / 4
    Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach ge...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • Działka Nowiny wielkie
    1 / 16
    Działka Nowiny wielkie

    Nowiny Wielkie

    • 71 568 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1136 m2 zlokalizowana w Nowiny Wielkie - gmina Witnica. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie, pasu...

  • NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE
    1 / 16
    NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE

    Kłodawa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150,38 m2 (po posadzce ponad 170m2), posadowiony na działce o powierzchni 503 m2 zloka...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo
    1 / 12
    Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo

    Janczewo

    • 748 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZĘŚĆ DOMU W JANCZEWIE Z GARAŻEM, 8 AROWA DZIAŁKA (w mniejszej części plecami połączony z sąsiadem) Parterowa nieruchomość z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 123 m...

  • Dom Bogdaniec
    1 / 15
    Dom Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 3 800 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest trzykondygnacyjny dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 894 m2 usytuowanej w Bogdańcu oddalonym o około 13 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego....

  • PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE
    1 / 16
    PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE

    Santoczno

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 128 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1320 m2 zlokalizowany w Santocznie, gmina Kłodawa, oddalonej około 25 km od Gorzo...

  • Dom Baczyna
    1 / 15
    Dom Baczyna

    Baczyna

    • 595 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn....