• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gorzowem Wielkopolskim

(81)
  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową

    Deszczno

    • 248 125 zł cena
    • 1 985 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rybakowo

    • 890 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Trzebiszewo

    • 499 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Janczewo

    • 1 130 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzebiszewo

    • 1 100 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie
    1 / 5
    WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie

    Deszczno

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKALE na biuro, usługi w Deszcznie Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 50 m2 na parterze budynku w miejscowości Deszczno, 12 km od Gorzowa Wlkp.. Lokal składa się z...

  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Działka Budowlana,  Santok,  55 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Santok, 55 000 zł

    Santok

    • 55 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 1376 m2 położony we wsi Santok oddalonej 16 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodar...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł

    Janczewo

    • 156 000 zł cena
    • 2 686 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt inwestycyjny o powierzchni 2686 m2 położony we wsi Janczewo oddalonej 8,5 km od Gorzowa Wielkopolskiego - Gmina Santok. Proponowany grunt nadaje się...

  • Dom Trzebiszewo
    1 / 6
    Dom Trzebiszewo

    Trzebiszewo

    • 495 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 176,44 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2828,5 m2 położony we wsi Trzebiszewo oddalonej 1...

  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • Działka łośno
    1 / 20
    Działka łośno

    Łośno

    • 221 360 zł cena
    • 11 068 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunty rolny o powierzchni 11068 m2, 12636 m2 położone we wsi Łośno - Gmina Kłodawa oddalonej 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. - 1,2536 ha RVI 0,8332, ŁV 0,4204 - 1,1068 ha RVI...

  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 585 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2, zlokalizowana w Boleminie - gmina Deszczno. Jeden z boków o długości ok. 94 m przylega do drogi krajowej nr 22, drugi o długości ok. 91 m...