• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Janowiec Wielkopolski +20 km
  • Łęczna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 133 000 zł cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 137 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 139 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Wynajmę gabinet lekarski
    Wynajmę gabinet lekarski

    Rybnik

    • 150 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo/ Wynajmę gabinet lekarski. bardzo dobra lokalizacja - centrum Rybnika. Możliwość wynajmu na godziny, dni, długoterminowo. Poniedziałki, wtorki, czwartki. Gabinet p...

  • Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys
    Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys

    Mikołów

    • 580 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów ok.ul. Podleskiej działka budowlana 900 m2. Okolica domów jednorodzinnych nowo wybudowanych. Dojazd z drogi asfaltowej drogą utwardzoną przejętą przez miasto w celu zrobie...

  • Ogródki -Sprzedam działkę z murowaną altaną
    Ogródki -Sprzedam działkę z murowaną altaną

    Gliwice

    • 30 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy 290m2 z wymurowaną altaną z tarasem i domurowanym piecem do grillowania. Przygotowany obudowany wykop pod ubikację. Działka z doprowadzoną wodą i ele...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Knurów

    • 214 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Łabędy

    • 659 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem

    Mikołów

    • 18 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 224m2 w ścisłym centrum Mikołowa w bezpośrednim dostępem do chodnika dostosowany do osób niepełnosprawnych. Przy lojalu parking na 6 samochodów...

  • Do wynajmu super lokal Gliwice Zwycięstwa ,centrum, I-sze piętro...

    Gliwice

    • 5 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajmu duży, reprezentacyjny lokal w najściślejszym centrum Gliwic, ul. Zwycięstwa, przy dawnym Ikarze. Lokal nadaje się na mieszkanie lub na wszelką działalność biurową....

  • M4 Rybnik centrum - podjazd dla niepełnosprawnych

    Rybnik

    • 235 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania trzypokojowego w Rybniku przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na parterze. Lokal składa się...

  • Sprzedam mieszkanie

    Łaziska Górne

    • 100 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Laziskach Górnych pierwsze piętro do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka komercyjna w Pruchnej
    działka komercyjna w Pruchnej

    Pruchna

    • 800 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    sprzedam działkę komercyjną w Pruchnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Pawłowice -Cieszyn, blisko ronda, pow. 5270m2, pełne uzbrojenie, legalny zjazd z pasem wyłączenia i le...

  • W cenie pompa ciepła i fotowoltaika. Energooszczędny.

    Chybie

    • 530 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkaj komfortowo w nowoczesnym i energooszczędnym domu. Oferta dotyczy budynku 56B Co w cenie? - budynek o powierzchni 106,46 m2. - Pompa Ciepła Vaillant 4,9kW - Fotowo...

  • Energooszczędny, pompa ciepła i fotowoltaika w cenie.

    Chybie

    • 550 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom „bliźniak” - tuż pod lasem w otoczeniu zieleni, zaledwie 10km od Skoczowa. Cena obejmuje stan deweloperski. Termin ukończenia II kwartał 2022r. Oferta doty...

  • K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2
    K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2

    Zarzecze

    • 2 550 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania 1.5ha gruntu budowlanego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe i usługowe w Katowicach Zarzeczu.Media w drodze.Wjazd z drogi publicznej asfaltowej. Zapraszam...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zarzecze

    • 1 100 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Frelichów

    Frelichów

    • 179 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m² Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcy...

  • 1 / 4
    Działka Zaborze

    Zaborze

    • 120 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1177 m W ZABORZU - IDEALNA LOKALIZACJA, PŁASKI TEREN, UZBROJENIE! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz cz...

  • 1 / 4
    Działka Chybie

    Chybie

    • 105 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana w Chybiu przy ulicy Leśnej o powierzchni 900m2. Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rek...

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Chybie

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w gminie CHYBIE przy ul. DWORCOWEJ ,uzbrojenie w granicy , mozna zobaczyć w planie przestrzennym gminy Chybie pod nr.63/4 , przeznaczona pod MN , lub działalność nieuciązl...

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...

  • Działka Zaborze ul. Darwina

    Zaborze » ul. Darwina

    • 99 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy. Nier...

  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana
    1 / 11
    Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana

    Zaborze

    • 105 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Chybie - Zaborze, przy ul. Czereśniowej, w województwie Śląsk...

  • Działka przy drodze Cieszyn - Katowice
    1 / 4
    Działka przy drodze Cieszyn - Katowice

    Pruchna

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice . Mie...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 215 000 zł cena
    • 2 766 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2, a działki...

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 155 000 zł cena
    • 1 983 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze E nr 283/250 o wymiarach ok. 32X57 Powierzchnia działki ok 1983 m2 Cena 155 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 129 370 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56 Powierzchnia działki ok 1522 m2 Cena 129 370 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze C nr 283/248 o wymiarach ok. 24X56 Powierzchnia działki ok 1382 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Oferta dotyczy działki o numerze B nr 283/247 o wymiarach ok. 24X57 Powierzchnia działki ok 1384 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7...

  • Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • Dom Landek
    1 / 16
    Dom Landek

    Landek

    • 525 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce o...

  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • Mieszkanie Mnich
    Mieszkanie Mnich

    Mnich

    • 179 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie z potencjałem stwórz swoje miejsce na Bielskiej w Mnichu Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To właśnie tutaj możesz stworzyć swoj...

  • Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna
    1 / 12
    Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna

    Mnich

    • 320 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowo...