• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Sprzedam Mieszkanie 3-pokojowe 56,85 m2 częściowo wyremontowane

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Gliwicach przy ulicy Helskiej.
Mieszkanie o łącznej powierzchni 56,85 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, bardzo duży balkon ,znajduje si...

  • Mikołów 8800m2 mieszkaniowo-usługowa + dom ;-270zł/m2
    Mikołów 8800m2 mieszkaniowo-usługowa + dom ;-270zł/m2

    Mikołów

    • 2 376 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów -działka budowlana o pow.8800m2. Na działce znajduje się dom o pow.140 m2.z lat 30-tych.Wszystkie media. Okolica zielona i spokojna ,zabudowa domów jednorodzinnych. Idealn...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 249 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika z balkonem! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Działka Rybnik Chwałęcice

    Rybnik » Chwałęcice

    • 199 000 zł cena
    • 1 740 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i]Na sprzedaż działka budowlano - usługowa w Rybniku w dzielnicy Chwałęcice przy ul. Bronisława Czecha. [/i] Działka ma powierzchnię 1740 mkw. Położona jest bezpośrednio przy...

  • M4 Pawlikowskiego

    Żory

    • 273 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     BIURO NIERUCHOMOŚCI PARCELA oferuje Państwu do sprzedaży ofertę sprzedaży mieszkania 56 m2 znajdującego się w świetnej lokalizacji na osiedlu Pawlikowskiego w niskim bloku na II p...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Okazja - działka budowlana Żory - Rogoźna

    Żory

    • 160 000 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam okazyjnie działkę budowlaną nr 341/5 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, płaska, prostokątna, 220m od ul. Wodzisławskiej, 70m od lasu. Ulica dojazdowa równoległa do u...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Szczejkowice

    • 115 000 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las mieszany o powierzchni 5200m2, położony w Szczejkowicach. Droga Żory - Knurów, bezpośrednio przy ul. Gliwickie .Dobra inwestycja na przyszłość./ Złożono wniosek do Pla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM

    Żory

    • 699 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 756 zł/m2 cena za metr

Rybnik

    • 269 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka na start - Chwałowice czekają! Teren: 4051 m², podzielony na 3000 m² pod usługi i 1000 m² na zieleń urządzoną, płaski i uzbrojony. Lokalizacja: Chwałowice, w s...

  • wynajme kawalerke
    wynajme kawalerke

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    wynajme kawalerkew centrum rybnika

  • wynajem mieszkania
    wynajem mieszkania

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    wynajmę mieszkanie w centrum rybnika dworek 1700 plus oplaty 950 pln

  • wynajme
    wynajme

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    wynajmę m4 w centrum rybnika oś sławików

  • Działka budowlana Gliwice Podlesie
    Działka budowlana Gliwice Podlesie

    Gliwice

    • 748 800 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 936 m2/w trakcie podziału/,o wymiarach ok 25x34 m/,w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic ,w dzielnicy Podlesie.Działka p...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 219 000 zł cena
    • 2 679 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 259 000 zł cena
    • 2 762 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 762m2 - terenu budowlanego ok. 2 700 m2, 62m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 489 000 zł cena
    • 5 631 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Ofertę Trzech Działek Budowlanych graniczących z sobą - położone w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzch...

  • Podnajme lokal ul. Toszecka
    Podnajme lokal ul. Toszecka

    Gliwice

    • 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do podnajęcia lokal użytkowy l w stanie dobrym z bezpłatnym parkingiem. Centralne ogrzewanie, ciepła woda i prąd w czynszu . w pomieszczeniu umywalka, wc na korytarzu. Lokal um...

  • Sprzedam ogród działkowy Gliwice
    Sprzedam ogród działkowy Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogród działkowy im. 1-go Maja w Gliwicach przy Osiedlu Sikornik (ul. Rybnicka). Wielkość ogrodu to 400 m2.