• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
  • Łęczna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • 1 / 2
    Działka Zwonowice

    Zwonowice

    • 159 000 zł cena
    • 3 275 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje...

  • 1 / 4
    Lokal użytkowy na sprzedaż**Idealna lokalizacja**Tylko w naszej o...

    Gliwice

    • 1 999 999 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości lokalu użytkowego w odrestaurowanej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Plebański...

  • Działka Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik » Niewiadom

    • 150 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę o powierzchni 935 m2 w Niewiadomiu, położoną w ustronnym i spokojnym miejscu niedaleko ul. Niewiadomskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Gliwice

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Energooszczędny SmartDom

    Żory

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Energooszczędny SmartDom

    Rybnik

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• 1 / 4
    Działka Świerklany

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki o powierzchni 868, 910 oraz 1100 m2 w Świerklanach położoną w ustronnym i spokojnym miejscu niedaleko ul. Boryńskiej, w drugiej linii zabudowy. W miejscowym...

  • Lokal Mikołów rynek pierwotny ul. 15 Grudnia

    Mikołów » ul. Grudnia

    • 17 500 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, luksusowego obiektu na sprzedaż, który znajduje się w spokojnej dzielnicy jednego z miast na Śląsku, w pięknej okolicy przy lesie. Lok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Czernica

    Czernica

    • 219 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka o powierzchni 3233 m2, zlokalizowana w Czernicy. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jed...

  • 1 / 3
    Działka Jankowice

    Jankowice

    • 135 000 zł cena
    • 988 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki o powierzchni 894 m2 oraz 988 m2 położona w Jankowicach. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu w pierwszej i drugiej linii zabudowy. W miejs...

  • Działka Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 10 000 m2, zlokalizowana w Rybniku Ligocie. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu z dala od drogi głównej - Żorskiej. Dane technic...

  • dwupoziomowe mieszkanie w Gliwicach sprzedam
    1 / 8
    dwupoziomowe mieszkanie w Gliwicach sprzedam

    Gliwice

    • 960 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu w centrum Gliwic przy Pl. Piastów ul. Na Piasku. Na pierwszym poziomie mieści się salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem takim jak...

  • 1 / 3
    Działka Piece

    Piece

    • 121 916 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy trzy piękne działki w Piecach gmina Gaszowice o powierzchni 1051 m2, 1150 m2 oraz 1332 m2. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu- pierwsza i druga lin...

  • Dom na sprzedaż 500,00 m², oferta nr CYFE279 nowość
    Dom na sprzedaż 500,00 m², oferta nr CYFE279 nowość

    Gliwice » Bojków

    • 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuje Państwu piękny dom w Gliwicach w dzielnicy Bojków.Nieruchomość złożona z: • wiatrołap 7,5 m.kw• przedpokój 16 m.kw• łazienka 8 m.kw• sypialnia 18 m.kw• salon...

  • Lokal Knurów

    Knurów

    • 850 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 3 557 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu Nową Ofertę w Naszym biurze W samym Centrum Knurowa w Dobrze prosperującym Budynku Usługowym prezentujemy Państwu Lokal Bi...

  • Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 178 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Bardzo dobrze skomunikowana działka usługowa. Na sprzedaż działka usługowa o pow. 2545m 2 na skrzyżowaniu dwóch ulic w Żorach Roju. Działka ma kształt nierównomiern...

  • Działka na sprzedaż 0,74ha(100x74m)
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 0,74ha(100x74m)

    Gostyń

    • 57 000 zł cena
    • 7 370 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry :) Jestem właścicielem dwóch działek rolnych, położonych w Gostynii w powiecie Mikołowskim. To ogłoszenie, dotyczy działki mniejszej, o pow. 0,74ha(100x74m). Najbliżs...

  • Miejsce, grobowiec 2 os. z pomnikiem cmentarz przy kościele św. J...

    Gliwice

    • 6 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miejsce na cmentarzu puste po exhumacji z granitowym /granit włoski/ pomnikiem, blisko głównego wejścia /pierwsze kilka rzędów, murowane, 2 miejscowe.

  • Działka budowlana w Orzeszu + GRATIS działka niebudowlana 1042 m2...

    Orzesze

    • 406 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Nowej w Orzeszu-Zawadzie (numer działki 121/2) plus GRATIS działkę niebudowlaną w Bełku, na łonie natury (przy granicy Bełku i Zawady, numer dzi...

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...