• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 124 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1284 m2 a jej lokalizacja to Gaszowice ul. Sumińska. Dostępne media: prąd, woda W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jest j...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowe budownictwo, duży taras,
    1 / 20
    Nowe budownictwo, duży taras,

    Gliwice » Trynek » ul. Jasna

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sim Property
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 339 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Mikołów

    • 495 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Zatorze

    • 1 510 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 w nowym apartamentowcu ul. Pszczyńskiej o powierzchni 20m2 wraz z ogródkiem 54m2. Teren ogrodzony i zamykany, monitorowany. Podziemny...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łaziska Górne

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    SILL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 300 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice » Szobiszowice

    • 200 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Knurów

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice » Szobiszowice

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jejkowice rynek pierwotny

    Jejkowice

    • 579 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą. [/i]Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. Budynki...

  • Dom Rybnik Smolna

    Rybnik » Smolna

    • 1 690 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący wybudowany w 2008 r na działce 3647m2, położony w Rybniku przy ul.Granicznej. Posesja ogrodzona i wybrukowana. Budynek wybudowa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Knurów

    • 239 990 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości