• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wałbrzychem

(435)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 699 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 2 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świebodzice

    • 1 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świebodzice

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świebodzice

    • 230 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 286 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Mieszkanie na zamianę !!!! na kawalerkę również na Osiedlu Młodych! na parterze ! Na powierzchnię mieszkania składa się duży pokój z...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świebodzice

    • 414 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 285 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 499 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Słotwina Słotwina

    Słotwina

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym budynku w Słotwinie z ogródkiem. Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 50m2, którą można zaadaptować na mieszkanie lub loka...

  • Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 170 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Kawalerkę 30m2 znajdującą się w miejscowości Mieroszów. Kawalerka świeżo po remoncie, posiada oddzielną kuchnię. Nieruchomość położona jest na parterze dwu-pi...

  • Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się w miejscowości Mieroszów. Mieszkanie składa się z holu, łazienki z WC, Kuchni, oraz 2 pokoi(jeden przejści...

  • Mieszkanie Świdnica Cicha okolica ul. Świdnica

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Mieszkanie Mieroszów ul. Wiejska

    Mieroszów » ul. Wiejska

    • 148 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego na II piętrze w kamienicy w malowniczej miejscowości Mieroszów. Na powierzchni...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym w garażu pod budynkiem oraz 2 komórkami lokatorskimi, w nowym budynku z windą w Centrum Świdnicy! MIESZKANIE D...

  • Mieszkanie Mieroszów ul. Ogrodowa

    Mieroszów » ul. Ogrodowa

    • 199 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CENA DO NEGOCJACJI! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - dwupoziomowe mieszkanie o charakterze samodzielnego lokalu mieszkalnego (bezczynszowe), stanowiące połowę domu. N...