• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sianów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • Mieszkanie 125m2 z ogródkiem.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem w oferowanej cenie to gratka w tej okolicy. Przy ulicy Goleniowskiej atrakcyjne mieszkanie na poddaszu jednopiętrowego budynku. Opróc...

  • Mieszkanie Szczecin załom os.kasztanowe kawalerka/ 2 pokoje

    Szczecin

    • 269 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kawalerka/ 2 pokoje 39m2 Mieszkanie na 4 piętrze, w niskim bloku na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. Okna pcv. Zabudowany balkon. Na podłodze panele oraz kafelki, ściany malow...

  • Apartament studio Centrum

    Szczecin » al. Piastów

    • 540 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z "duszą" o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Ad...

  • Super mieszkanie sprzedam

    Szczecin

    • 525 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Obecnie Rynek Nieruchomości jest Rozgrzany i Chłonny,co do zakupów Nieruchomość,nieruchomości sprzedają sie na pniu , ludzie widzą w zakupie Nieruchomości kapitał ciągłego wzrostu...

  • Przecław 45 m2

    Szczecin

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na nowym osiedlu w Przecławiu. Jeden duży pokój z Balkonem , drugi z aneksem kuchennym. Dodatkowo piwnica ok 4 m2 . Mieszkanie można przerobić na dwupokojowe....

  • Centrum 3 pokoje 97,6 m bezpośrednio od właściciela Szczecin

    Szczecin

    • 498 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 97,6 m2 przy ul Krzywoustego 52 Mieszkanie w kamienicy ze sprawnie działającą wspólnotą. W tym roku został przeprowadzony remont klatki, w ubiegłym roku wyrem...

  • Mieszkanie 3 pokojowe ul. Milczańska

    Szczecin

    • 454 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Milczańskiej w Szczecinie na 4 piętrze (budynek czteropiętrowy). Mieszkanie z balkonem. Dodatkowo piwnica ok 6 m2. Możliwa sprzedaż mieszkan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Do wynjęcia 2 pok w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie o pow 56 mkw połozone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Jana Kazimierza w Szczecinie. Mieszkanie rozkładowe z balkonem, umeblowane. CO i...

  • Sprzedam mieszkanie Szczecin Pomorzany Milczańska 43 m.

    Szczecin

    • 350 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania na już mieszkanie przy ulicy Milczańskiej w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze wieżowca. Na klatce znajdują się tylko 2 lokale więc cisza i u...

  • 1 / 2
    2 pokoje blisko parku

    Szczecin

    • 249 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, w drugiej linii zabudowy, w pobliżu Parku Kasprowicza. W mieszkaniu znajduje się zabudowana kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową,...

  • Kawalerka na Wyzwolenia

    Szczecin

    • 210 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ...Tylko u Nas... Kawalerka na drugim piętrze wieżowca z nowa windą. Pokój bardzo słoneczny, kuchnia , łazienka, i mały przedpokoik. Mieszkanie do remontu. Zmienione piony wod...

  • Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m² | niski blok

    Szczecin » ul. Kostki Napierskiego

    • 572 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m² | 4 piętro | niski blok | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², poł...

  • Szczecin Pogodno mieszkanie dwupokojowe
    Szczecin Pogodno mieszkanie dwupokojowe

    Szczecin

    • 399 999 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    wolne od zaraz zdjeia pytania na mail telefonicznie

  • Mieszkanie na sprzedaż
    Mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 720 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone.

  • sprzedam

    Szczecin

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje, cicha ulica-plac zabaw, boisko ,drzewa- pięknie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA
    1 / 16
    NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKA REKREACYJNA 1,5km GRYFINO tablica z napisem Gryfino widnieje przy wyjeżdzie z Żabnicy lub jest dojazd do Gr...

  • TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA
    1 / 8
    TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [tel] tel.SPRZEDAM BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ. GARAŻ MUROWANY Z MIESZKANIEM 1,5 KM DO NAPISU GRYFINO CZYLI W MIEJSCOWOŚĆI ŻA...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)
    1 / 6
    Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)

    Gryfino

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 29m w Gryfinie, mieszkanie w dobrej lokalizacji ul. Flisacza, praktycznie w centrum , w poblizu przystanki autobusowe i sklepy itp.. duży pokój, duża oddzielna k...

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu

    Wolin

    • 679 576 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowy lokal mieszkalny w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 70,00 m² składający się II kondygnacji (I piętro i poddasze). Na metraż l...

  • Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie + garaż | Bagemühl (blisko Szc
    Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remo...

    Gryfino

    • 1 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem – 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie z garażem | Bagemühl (okolice Szczecina) Mieszkanie dostępne od zaraz – gotowe do wprowadzenia, bez konieczno...

  • Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras
    1 / 12
    Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras

    Gryfino

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,07 m², położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Krasińskiego w Gryf...