• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzezówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • Stan Deweloperski zielona okolica!!!
    1 / 3
    Stan Deweloperski zielona okolica!!!

    Szczecin

    • 637 908 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już i na wiosnę zamieszkaj u siebie! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój....

  • Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!
    1 / 4
    Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!

    Szczecin

    • 488 262 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla inwestora ale nie tylko ! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!
    1 / 16
    Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!

    Szczecin

    • 344 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica . Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2...

  • Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!
    1 / 2
    Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!

    Szczecin

    • 270 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura . Idealne pod najem ale nie tylko ! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -prze...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi...

  • Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2
    1 / 11
    Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2

    Szczecin

    • 547 965 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Prestiżowy kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany na zrewitalizowanej wyspie Łasztownia...

  • Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.
    1 / 7
    Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię 61,83 mkw. składa się: -salon z bezpośrednim wyjściem na balkon -sypialnia -sypialnia -oddzielna...

  • Na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje

    Szczecin » Śródmieście » al. Bohaterów Warszawy

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno
    1 / 14
    Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7...

  • Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie
    1 / 10
    Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie

    Szczecin

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w spokojnej części Dąbia (Prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw. Nieruchom...

  • 2-pokojowe mieszkanie, ul. Narutowicza

    Szczecin » ul. Narutowicza

    • 412 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkan...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Edmunda Bałuki
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Edmunda Bałuki

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Odrębna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (52,35 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony...

  • 2 pokoje | Park Żeromskiego | Przy galaxy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Szarotki

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Id...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego...

  • 3 pokoje | 57,63 m² | balkon | Szczecin Kołłątaja

    Szczecin » ul. Naruszewicza

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjn...

  • 2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 45,48 m², położone w bardzo spokojnej części Szczecina – Kijewo. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42m2, na 12 piętrze bloku na Osiedlu Romera w Szczecinie. Mieszkanie składa się z 3 słonecznych pokoi, w tym jasnego salonu z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To pr...

  • Komfortowe 3 pokoje na 1 piętrze. Dąbie.

    Szczecin » ul. Szybowcowa

    • 735 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w pr...