• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • Mieszkanie Szczecin Pogodno
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Pogodno

    Szczecin

    • 1 899 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m, położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Układ i wyposażenie mieszka...

  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • Pogodno,45m2,3pokoje,po remoncie, wyposażenie, AGD

    Szczecin » ul. Rostworowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 198 600 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Mieszkanie Szczecin
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 1 197 504 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD (m.in. lodówka, piekarnik, płyta...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze NOWEGO APARTAMENTOWCA z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 23 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jasne 3-pok. 46,6 m² przy Ogródku Jordanowskim

    Szczecin » ul. Noakowskiego

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m², położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu – zaledwie kilkadziesiąt metr...

  • wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane
    1 / 12
    wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Szczecinie, Żelechowa o powierzchni 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze z dużym balkonem i widokiem na Odrę Zachodnią. Mieszkanie odznacza się wy...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2
    1 / 5
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...

  • Kupujesz mieszkanie, mieszkasz w domu z ogrodem.

    Szczecin » ul. Witosa

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m²,...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szcz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 779 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY, NOWOCZESNY APARTAMENT Z 100-METROWYM TARASEM! Taras 100mkw | Widok na panoramę miasta | Garaż | 2 pokoje | Klimatyzacja | Prestiżowa lokalizacja | Z ogromną przyjemno...

  • Mieszkanie w Szczecinie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie w Szczecinie na sprzedaż

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, Gocław-Golęcin, ul. Kolska. Na sprzedaż oferujemy ustawne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m² zlokalizowa...

  • Apartament w odrestaurowanej kamienicy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Pocztowa

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaur...

  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Śródmieście: 49 m² z widokiem na Bazylikę

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bogurodzicy

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usy...

  • Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
    1 / 10
    Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę

    Szczecin

    • 180 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone w spokojnej dzielnicy Stołczyn, przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji: 3min do przystanku autobusowego,...