• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • Mieszkanie Szczecin Osów
    Mieszkanie Szczecin Osów

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,43 m, położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 1 090 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    |Dwupoziomowe mieszkanie | taras i balkon | stan deweloperski | 4/5 pokoi | garaż | Lewandowskiego | Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w jednej z...

  • Mieszkanie Szczecin Stare Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Stare Miasto

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mies...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego

    Szczecin

    • 579 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, Jasne Błonia. Ni...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska

    Szczecin

    • 1 099 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wyk...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita

    Szczecin

    • 630 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i kominkiem! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,69 m, położone w spokojnej i zielonej cz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego

    Szczecin

    • 1 199 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    |SKY GARDEN| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 629 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego w topowej lokalizacji dzielnicy Warszewo, w Sz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o wyjątkowym charakterze, usytuowane na 4. piętrze budynku w samym sercu Szczecina. W ofercie zaprezentowano wizualizacje salonu oraz...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA SZCZECIN, UL. BRATA ALBERTA, bezczynszowe. Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej części Szczecin, przy ul. Brat...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Belgijska
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Belgijska

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na spokojnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Belgijskiej w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Świętego Wojciecha
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Świętego Wojciecha

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Świętego Wojciecha, blisko Galerii Kaskada. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,48 m, położone na parterze w o...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Gorzowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Gorzowska

    Szczecin

    • 820 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartamenty CUKROWNIA przy rondzie Hakena. Inwestycja dewelopera BUDNEX. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,00 m zlokalizowane na parterze nowo budowanego apartamentowca w pr...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, Szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Księcia Bogusława X
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Księcia Bogusława X

    Szczecin

    • 870 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 112 m w odrestaurowanej kamienicy z windą Deptak Bogusława, Szczecin. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,2 m zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Bogusław...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka
    1 / 2
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | Tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartame...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 1 600 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 24 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Victoria w Dąbiu, bezpośrednio nad linią brzegową Jeziora Dąbie, przy nowo powstałej marinie. Pierw...