• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 061 033 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.5.02, dwa balkony: 9,95 m + 11.06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 053 904 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.02, dwa balkony: 7,15 m + 7,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 113 255 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.1.03, balkon: 29,64 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 711 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.03, taras: 9,93 m, ogródek: 10,61 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pła...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 994 565 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.3.10, taras: 12,30 m, balkon: 9,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 021 089 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.02, taras: 12,10 m, balkon: 11,oo m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Kawalerka na sprzedaż, Nowe Miasto

    Szczecin » ul. Potulicka

    • 330 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lus...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjna lokalizacja

  • Centrum, I piętro, miejsce parkingowe

    Szczecin » Śródmieście » ul. Mazurska

    • 650 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji

    Szczecin » ul. Kasprzaka

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z komin...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

    Szczecin » ul. Lewandowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu.Na 70,14 mkw. składa się:- salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,90 mkw. z wyjściem na taras,- sypialnia o powier...

  • 4-pok. 96 m² z panoramicznym widokiem | Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 928 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie....

  • Odrestaurowana kamienica, 2 pok. I piętro

    Szczecin » Śródmieście » ul. Władysława Łokietka

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Langiewicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego usytuowanego na 1 piętrze w nowym budynku z windą, w ścisłym Centrum Szczecina - przy...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje o powierzchni ok 60m2 w Skolwinie. Na powierzchnię lokalu składa się: - 3 pokoje z łóżkami i szafkami - osobna kuchnia - duża łazien...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 4 pokoje na piętrze domu wolnostojącego położonego przy ul. Stołczyńskiej, idealne 5-6 osób. Mozliwosc najmu tez na krótkie terminy nawet 2-3 miesiące. Na powierzch...