• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bolesław
  • Kamień
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pionkami

(13)
  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 7
    Sprzedam kawalerkę

    Kozienice

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kozienicach, Osiedle Piaski, pow. 30,5 m2 , pierwsze piętro. Bardzo ładny rokład ,tylko z przedpokoju wejście do wszystkich pomieszczeń tj. osobno do pokoju ,...

  • Sprzedam

    Kozienice

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerkę o pow.30,5m2 ,na pierwszym piętrze os.Piaski .Bardzo ładny rozkład gdyż wchodzi się z przedpokoju do każdego pomieszczenia osobno tj.kuchni, salonu, łazienki. Cicha i spo...

  • Noclegi dla pracowników
    1 / 7
    Noclegi dla pracowników

    Kozienice

    • 25 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie 2pokojowe. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Tel: [tel]

  • Mieszkanie wlasnosciowe

    Zwoleń

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam własnościowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone w Zwoleniu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z szerokiego korytarza, kuchni, łazienki oraz dwóch nieprze...

  • Mieszkanie 48m2 na 4 pietrze
    1 / 11
    Mieszkanie 48m2 na 4 pietrze

    Zwoleń

    • 305 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 292 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Zwoleniu

    Zwoleń

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w bloku w Zwoleniu przy ul. 11-go Listopada 2, środkowa klatka, 3 piętro, 55,70 m2. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Kozienicach

    Kozienice

    • 299 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze w bloku mieszkalnym w Kozienicach. Metraż 59m2.Blok z wielkiej płyty. Pokoje w kwadracie bardzo ustawne, piwnica, duży balkon. Blok oci...

  • Sprzedam M3 piętro 2

    Kozienice

    • 362 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie ( własnościowe , spółdzielcze) w bloku na 2-gim pietrze o powierzchni 61,67 m² w ścisłym centrum Kozienic tj. na ul. Konstytucji 3go Maja...

  • Mieszkanie do wynajęcia ul Warszawska
    Mieszkanie do wynajęcia ul Warszawska

    Kozienice

    • 1 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Witam posiadam mieszkanie do wynajęcia zdecydowanie na dłuższy okres możliwość użytkowania działki warzywnej przy bloku do tego duża piwnica ,proszę o kontakt tylko poważnie zainte...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Kozienice
    Mieszkanie 2 pokojowe w Kozienice

    Kozienice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, w bloku, na parterze, powierzchnia 38 m2, blisko przedszkole, bazar, Biedronka, w chwili obecnej bez mebli. W tej chwili wynajęte.

  • Do remontu
    Do remontu

    Zwoleń

    • 165 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam, mam mieszkanie do sprzedania przy ul. Kopernika 23, mieszkanie posiada 2 pokoje, osobną kuchnie-można ją połączyć z dużym pokojem i zrobić jako aneks z salonem , łazienka or...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w bloku

    Dęblin

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku na oś. Wiślana w Dęblinie. Częściowo umeblowane, dużym balkon, piwnica. Więcej informacji na priv.

  • rozkładowe o pow 33,7m2 2 pok piętro 4/4 blok Wiślana Dęblin

    Dęblin

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie pow. 33,7 m2 na IV piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Wiślana w Dęblinie. Nowa instalacja CO. Piecyk gazowy do podgrzewania w...

  • Sprzedam kawalerkę - Dęblin, Os. Wiślana

    Dęblin

    • 200 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jest kawalerka w Dęblinie na Os. Wiślana o powierzchni 28 mkw. Kawalerka znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Blok jest odnowiony, drzwi wejściowe zabez...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radom » XV-lecia

    • 2 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 1 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dęblin

    • 299 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dęblin

    • 299 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radom » XV-lecia

    • 290 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.
    1 / 16
    Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.

    Radom

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Prędocinek. Składa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dęblin

    • 295 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe, 86m, Dęblin, Osied...

    Dęblin

    • 450 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie stanowiące odrębną własność usytuowane w Dęblinie na Osiedlu Stawy. Mieszkanie znajduje się w odnowionym w 2011 bloku na II piętrze. Blok ocieplony...

  • Planty, ul. Jastrzębia, 48.96 m2, 3 piętro, wolne od zaraz.
    1 / 11
    Planty, ul. Jastrzębia, 48.96 m2, 3 piętro, wolne od zaraz.

    Radom

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała propozycja na inwestycje lub dla młodych na "dobry początek". Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,96 m2, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w cichej...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • Rozkładowe 2 pokoje z balkonem- Osiedlowa 14
    1 / 9
    Rozkładowe 2 pokoje z balkonem- Osiedlowa 14

    Radom

    • 1 150 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-08-01! Do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Osiedlowa 14 w Radomiu. Nieruchomość: Powierzch...

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Przestronne mieszkanie 51,56 m², Gołębiów I, Radom
    1 / 13
    Przestronne mieszkanie 51,56 m², Gołębiów I, Radom

    Radom

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,56 m², położone na 4. piętrze (ostatnim) w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu Gołębiów I w Radomiu, p...

  • Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom
    1 / 12
    Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom

    Radom

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż klimatyczne , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji (przeprowadzonej w 2024 r) prz...

  • 38 m² | 2 pokoje | Balkon | Winda

    Radom » ul. Żeromskiego

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m² To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem – zarówno do zamieszkania, jak i jako s...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.
    1 / 13
    Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętr...

  • Mieszkanie do aranżacji – zapisz w nim własną historię
    1 / 5
    Mieszkanie do aranżacji – zapisz w nim własną historię

    Dęblin

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Stwórz swoje miejsce w sercu Dęblina – 2 pokoje czekają na nowy początek! Wyobraź sobie poranne spacery wzdłuż Wisły, zieleń tuż za oknem i wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu...

  • LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość
    LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość

    Dęblin

    • 40 053 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości Marka Zamojskiego w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydziałem Gospodarczym dla...

  • Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%

    Radom

    • 355 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m² w inwestycji Wyścigowa 42 w...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Radom

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Os Michałów.Czyste zadbane,blisko sklepy, przychodnia,autobusy.Duzo zieleni ,spokojna okolica

  • Inwestycyjna Perła :53m2 -5 min Od UTH / Obozisko
    Inwestycyjna Perła :53m2 -5 min Od UTH / Obozisko

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie Techniczn...

  • Mieszkanie trzy pokoje, 2 piętro Ustronie Radom.

    Radom » ul. Grenadierów

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckieMieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw....

  • 2 pokoje 43 m² | Winda | Balkon | 7/10p | Ustronie

    Radom » ul. Sandomierska

    • 307 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Radom, Ustronie, ul. SandomierskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową win...

  • 2 pokoje 44,8 m² | PARTER | Balkon | Piwnica

    Radom » ul. Świętokrzyska

    • 324 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, RadomNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze w spokojnej części dzielnicy M...

  • 2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna,...

  • Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego
    1 / 11
    Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego

    Radom

    • 225 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Przestronna kawalerka z widną kuchnią i balkonem. Znajduje się w zielonej okolicy osiedla Akademickiego. Mieszkanie położone jest na dziewiątym piętrze wieżowca. W pokoju i przedpo...