• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nieporaz
  • Wola Łaska
  • Kajetany
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Pionki

(4)
  • Mieszkanie Pionki ul. Leśna

    Pionki » ul. Leśna

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustronną ekspozycją - ul. Leśna, Os. Podgóry, Pionki (woj. mazowieckie)Mieszkanie o powierzchni 64,35 m², położone na 4. piętrze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 64 m kw. w Pionkach.

    Pionki

    • 370 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 64 m kw. w bardzo dobrym stanie technicznym do zamieszkania od zaraz na atrakcyjnym osiedlu Pionek.Mieszkanie:-powierzchnia 64 m kw.-trzecie piętro, -blok t...

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO Mieszkanie 3-pokojowe 64 m2

    Pionki

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Informacje: - mieszkanie trzypokojowe w bloku - spokojne duże osiedle poza centrum miasta (w okolicy szkoła, przedszkole, sklepy) - widna oddzielna kuchnia, łazienką z oddzielny...

  • sprzedam mieszkanie

    Pionki

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie do remontu oczyszczone z mebli i sprzętów gotowe do pracy Dwie piwnice

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w bloku

    Dęblin

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku na oś. Wiślana w Dęblinie. Częściowo umeblowane, dużym balkon, piwnica. Więcej informacji na priv.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Ustronie

    • 395 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Gołębiów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Ustronie

    • 389 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 1 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Michałów

    • 510 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Południe

    • 1 700 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Planty

    • 960 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Gołębiów

    • 720 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dęblin

    • 299 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dęblin

    • 299 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 73,52 m kw. Rapackiego Radom.

    Radom

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament o pow. 73,52 m kw. na zamkniętym osiedlu przy ul. Rapackiego w Radomiu Apartament:-powierzchnia 73,52 m kw...

  • Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.
    1 / 16
    Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.

    Radom

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Prędocinek. Składa...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe, 86m, Dęblin, Osied...

    Dęblin

    • 450 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie stanowiące odrębną własność usytuowane w Dęblinie na Osiedlu Stawy. Mieszkanie znajduje się w odnowionym w 2011 bloku na II piętrze. Blok ocieplony...

  • Mieszkanie 55 m2 I piętro Radom ul Sandomierska

    Radom » ul. Sandomierska

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 55 m2 (trzy pokoje, pierwsze piętro) czteropiętrowy blok przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie:-powierzchnia 55...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...

  • Ustronie, ul. Sandomierska, M4, 59.9 m2, loggia.
    1 / 14
    Ustronie, ul. Sandomierska, M4, 59.9 m2, loggia.

    Radom

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni...

  • Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza
    1 / 13
    Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe, dwustronne i ustawne do odświeżenia lub małej przebudowy. Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca, oddalone od ruchliwych ulic w samym centrum miasta. Widna kuchni...

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe
    1 / 11
    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,6 m², położone na Osiedlu Południe przy ul. Czarnoleskiej w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w nisk...

  • Wynajem 3 pokoje | 55 m² |  Gotowe do zamieszkania
    1 / 11
    Wynajem 3 pokoje | 55 m² | Gotowe do zamieszkania

    Radom

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młodzianowskiej, w dzielnicy Młodzianów, Radom. Miesz...

  • Mieszkanie 3 pokoje 52 m² | Parter | Kusocińskiego

    Radom » ul. Kusocińskiego

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m², położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia.Mieszkanie...

  • Południe, ul. Kasandry, M4, 61.33 m2, loggia, wolne.
    1 / 12
    Południe, ul. Kasandry, M4, 61.33 m2, loggia, wolne.

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 61,33 m2, położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Kasandry na osiedlu Południe. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch ustawn...

  • LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość
    LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość

    Dęblin

    • 40 053 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości Marka Zamojskiego w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydziałem Gospodarczym dla...

  • Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia
    1 / 16
    Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia

    Radom

    • 368 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca charaktery...

  • Mieszkanie trzy pokoje, 2 piętro Ustronie Radom.

    Radom » ul. Grenadierów

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckieMieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw....

  • 3 pokoje | PARTER | 57 m² | od zaraz

    Radom » ul. Osiedlowa

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m² zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (Ustronie).Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi...