• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Kalwaria +20 km
  • Janikowo +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(180)
  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna ul. Elektryczna

    Konstancin-Jeziorna » ul. Elektryczna

    • 4 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Mieszkanie Piaseczno Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Piaseczno Centrum

    Piaseczno

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozlic...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53B...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Mieszkanie Piaseczno, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Piaseczno, Warszawska

    Piaseczno

    • 799 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powier...

  • przytulna kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    przytulna kawalerka do wynajęcia

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna umeblowana kawalerka w Piasecznie plus praca na miejscu przy sprzątaniu pokoi. Cena 2000 + czynsz 200 + liczniki

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...

  • 3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie
    1 / 7
    3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie

    Józefów

    • 6 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 69,78 m2 położone na II piętrze 2 piętrowego budynku z windą.  Lokal jest nowy, w pełni umeblowany, nigdy wcześniej niewynajmowany.  Powierzchnię st...

  • Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem
    1 / 4
    Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem

    Otwock

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku, przy ul. Hallera 7B. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, niskiego bloku, w spokojnej i cichej okolicy. Idealne d...

  • Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi

    Karczew

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 71,29 m2, posiada księgę wieczystą. Salon z dużym balkonem i sypialnią od strony poł...

  • Mieszkanie dla singla lub pary w Józefowie
    1 / 7
    Mieszkanie dla singla lub pary w Józefowie

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do najmu nowo wyremontowanego mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa Powierzchnia: ok. 45 m² Opis mieszkania: Mieszkanie na...

  • Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica
    1 / 11
    Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica

    Józefów

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 65 m² w sercu Józefowa | Balkon | Parking | Piwnica Są mieszkania projektowane "co do centymetra" i są takie, które dają prawdziwe poczucie przestrzeni. To drugie znajdz...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,
    1 / 8
    Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,

    Konstancin-Jeziorna

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym - ide...

  • Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna
    1 / 11
    Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna

    Nowa Iwiczna

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę prywatnie mieszkanie, 43m2, I piętro, na klatce 3 lokale (każdy na osobnym piętrze). Osiedle zamknięte, spokojne. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w sypialni zamiast szafy wygo...

  • Wynajem - Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja ! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzie...

  • Kawalerka do wynajmu od 10 marca

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 marca w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzieln...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Dworcowa

    Piaseczno » ul. Dworcowa

    • 599 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Piaseczno, blisko stacji PKP.Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,65 m², położone na 3 piętrze (...

  • 4 Pokoje | Balkon | Garaż | obok Auchan

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m²) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, Józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość Warszawy...