• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
  • Góra Kalwaria +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(147)
  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Energetyczna

    Piaseczno » ul. Energetyczna

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie o pow. 44,50 m2. Świetna lokalizacja, wszystko w zasięgu kilku/kilkunastu minut spacerem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W skład mieszkania...

  • Okazja | 2 Pokoje + Kuchnia | Piwnica | PKP

    Otwock

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m²) z loggią i piwnicą.Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (Tężnia), 850 m od PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z...

  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...

  • Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi
    Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi

    Otwock Mały

    • 719 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOFTOWA PRZESTRZEŃ 3,5 m | OSTATNIE PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 56,77 m² | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort – położone na kameral...

  • Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2
    Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2

    Piaseczno

    • 670 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka | Os. 1000–lecia | KW | Piwnica | PKP

    Otwock

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna Kawalerka o powierzchni 30 m² z piwnicą 3,5 m²,Znajdująca się na Osiedlu 1000-lecia w centrum Otwocka, 400 m do PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z KWMo...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezpośrednio 2 pokoje, winda, garaż
    1 / 13
    Bezpośrednio 2 pokoje, winda, garaż

    Piaseczno

    • 729 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem – Piaseczno, ul. Fabryczna 3. Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nie bez powodu ta część Piaseczn...

  • Mieszkanie Piaseczno rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 847 899 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkania w centrum PiasecznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II.Szczegóły mieszkania:...

  • Mieszkanie Piaseczno rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 806 443 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkania w centrum PiasecznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II. Szczegóły mieszkania...

  • Apartament - Brzozowy Park - Józefosław
    1 / 16
    Apartament - Brzozowy Park - Józefosław

    Józefosław

    • 1 328 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 104,05 m², położony na cenionym osiedlu Brzozowy Park przy ul. Ogrodowej 8 w Józefosławiu. Nieruchomość stanowi dos...

  • 2pok z osobną kuchnią i balkonem - zielona okolica
    2pok z osobną kuchnią i balkonem - zielona okolica

    Konstancin-Jeziorna

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą  Konstancin-Jeziorna, ul. Mikołaja Kopernika! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,18 m², położone na 2. piętrze niski...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 853 689 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.7 - dwa balkony: 4,26 m + 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 872 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M3.7 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 627 096 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.5 - ogródek: 21,80 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 639 929 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.6 - ogródek: 20,54 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny a...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 4
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 423 929 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 878 084 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M2.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 932 363 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M1.1 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...