• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(146)
  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 59,7m w nowowybudowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne w...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 85m w wyremontowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne wraz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2

    Piaseczno

    • 485 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, oddzielne WC, łazienka, kuchnia, piwnica. 4 piętro, parking na terenie zamkniętym, dostępny dla właścicieli lokali osiedla. Zapraszam do kontaktu

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Poniatowskiego

    Otwock » ul. Poniatowskiego

    • 530 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowski...

  • Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno
    1 / 10
    Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno

    Piaseczno

    • 550 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 630 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 649 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 625 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym
    mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym

    Piaseczno

    • 587 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Iwiczna

    • 698 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 810 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 475 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 419 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 1 070 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2
    1 / 14
    OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2

    Otwock

    • 995 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 930 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 544 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości