• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Chojnowem

(142)
  • Kawalerka po remoncie - 2 min do ścisłego centrum.

    Legnica

    • 205 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka na sprzedaż w centrum Legnicy. Po kapitalnym remoncie, pachnąca świeżością. Wysoki standard. Niski czynsz. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie posiada balkon z widokie...

  • Mieszkanie bez pośredników

    Legnica

    • 237 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje. Zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Legnica osiedle Piekary C. Blisko szkoła, przedszkole, markety i przystanek autobusowy. Kon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 492 219 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania czteropokojowego o pow. 78,13 m2 usytuowanego na...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 458 199 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 72,73 m2 usytuowanego na p...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 372 930 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 60,15 usytuowanego na pier...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 482 065 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 404 056 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 515 967 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 430 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radwanice

    • 379 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łaziska rynek pierwotny

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu nowych mieszkań bezczynszowych w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkania o...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bolesławice

    • 590 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kaźmierzów

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Kościół

    • 230 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nowy Kościół

    • 525 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 3 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!
    1 / 11
    Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!

    Komorniki

    • 135 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 813 888 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 84,69 m² z dodatkowym poddaszem 22,51 m² (gratis) z miejscem parkingowym oraz ogródkiem (42,99 m2)....

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 13
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu, przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejści...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 702 912 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Gorąco polecam przestronne mieszkanie narożne 73,22 m2 (+22,15 m2 antresoli do adaptacji GRATIS). W cenie mieszkania przynależne zadaszone miejsce parkingowe....

  • Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,

    Suszki

    • 200 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego  w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku wi...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,

    Trzebień

    • 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bol...

  • Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 11
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu,  2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejściem. Przytulna...