• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Chojnów

(3)
  • Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów

    Chojnów

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie,...

  • Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem
    1 / 16
    Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem

    Chojnów

    • 189 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojn...

  • Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW

    Chojnów

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy o p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie bez pośredników

    Legnica

    • 237 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje. Zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Legnica osiedle Piekary C. Blisko szkoła, przedszkole, markety i przystanek autobusowy. Kon...

  • Mieszkanie Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 125 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym ogrodem - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Położony ok. 9 kilometrów od Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 39m2, na którą składa się kuchn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » ul. Myrka

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 650 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 3 POKOJE 1 PIĘTRO PRZY PARKU W LEGNICY
    1 / 18
    MIESZKANIE 3 POKOJE 1 PIĘTRO PRZY PARKU W LEGNICY

    Legnica » ul. Zielona

    • 300 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » ul. Artyleryjska

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 2 POKOJE
    1 / 11
    MIESZKANIE 2 POKOJE

    Legnica » ul. Łowicka

    • 245 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 410 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 550 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE LEGNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE LEGNICA

    Legnica » ul. Pomorska

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » Piekary Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • 2 pokoje w Legnicy, wyposażone, umeblowane
    1 / 16
    2 pokoje w Legnicy, wyposażone, umeblowane

    Legnica

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze w bloku przy ul. Rzeczypospolitej w Legnicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,30...

  • Mieszkanie Legnica, Kujawska
    1 / 6
    Mieszkanie Legnica, Kujawska

    Legnica

    • 265 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE LEGNICA OŚ. PIEKARY A Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35,9 m². Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku IV piętrowym. W skład nieruchomości wchodzą: 2...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 309 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WYGODNE 2 POKOJOWE LEGNICA OBRĘB TARNINÓW Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m². Mieszkanie znajduje się na IV piętrze kamienicy. W skład nieruchomoś...

  • Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada
    1 / 13
    Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada

    Gromadka

    • 240 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego na parterze z ogródkiem i stawem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejs...

  • Mieszkanie z działką i garażem OKAZJA
    1 / 6
    Mieszkanie z działką i garażem OKAZJA

    Legnica

    • 159 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - KLUCZE W BIURZE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRODEM , GARAŻEM i pomieszczeniem gospodarczym Atrakcyjne mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • Mieszkanie Legnica, Pomorska
    1 / 12
    Mieszkanie Legnica, Pomorska

    Legnica

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,50 m², zlokalizowane w Legnicy przy ul. Pomorskiej. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w zadbanym budynku wyposaż...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, spokojna okolica
    1 / 16
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, spokojna okolica

    Legnica

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na 1. piętrze, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi si...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Legnica

    • 1 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    [url]

  • TARAS 44 m + 2 pokoje 50,6 m |wysoki parter | po remoncie
    1 / 10
    TARAS 44 m + 2 pokoje 50,6 m |wysoki parter | po remoncie

    Legnica

    • 499 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z dużym tarasem ok. 44 m² przy ul. Olkuskiej w Legnicy (okolice osiedla Asnyka). Lokal znajduje się na wysokim parterze w budynku z 20...

  • po generalnym remoncie/ os. Kopernik/ wysoki parter/ 2 pok
    1 / 10
    po generalnym remoncie/ os. Kopernik/ wysoki parter/ 2 pok

    Legnica

    • 314 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – os. Kopernik, Legnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Kopernik w Legnicy, usytuowane na wysokim parterze w bud...

  • 2 pokoje | 1 piętro | balkon | sprzedaż / zamiana
    1 / 8
    2 pokoje | 1 piętro | balkon | sprzedaż / zamiana

    Legnica

    • 354 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w Legnicy. Lokal usytuowany na 1 piętrze, z balkonem oraz dużą piwnicą o powierzchni 9,71 m². Mieszkanie po wymianie instal...

  • Mieszkanie Legnica,
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokal użytkowy + Mieszkanie | 100 m² | Po remoncie | Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m², składającą się z lokalu użytkowego oraz mieszkania...

  • Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego
    Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego

    Legnica

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    APARTAMENT 2 POKOJOWY OŚ. PIEKARY B + MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM MIESZKANIE: Komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m² znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym trz...