• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żeleźnikowa Wielka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Chojnowem

(142)
  • Mieszkanie Legnica,
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 180 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 13 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny o powierzchni 13 m², położony w ścisłym centrum Legnicy. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny lokal jest aktualnie wynajęty i ge...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...

  • Mieszkanie o metrażu domu  93 m² w Szczytnicy!
    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!

    Szczytnica

    • 415 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoc...

  • Mieszkanie Legnica
    1 / 13
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | WYSOKI PARTER W NISKIM BLOKU | OSOBNA KUCHNIA Z JADALNIĄ SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W HOMEMAX Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica ul....

  • Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego
    Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego

    Legnica

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    APARTAMENT 2 POKOJOWY OŚ. PIEKARY B + MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM MIESZKANIE: Komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m² znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym trz...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie Legnica,
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokal użytkowy + Mieszkanie | 100 m² | Po remoncie | Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m², składającą się z lokalu użytkowego oraz mieszkania...

  • Mieszkanie Legnica, Złotoryjska
    Mieszkanie Legnica, Złotoryjska

    Legnica

    • 460 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Złotoryjskiej. Lokal idealny dla rodziny, lub inwestora poszukującego n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokoje Centrum
    Mieszkanie 3 pokoje Centrum

    Legnica

    • 280 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum około 49m mieszkamie składa się 3 pokoji mieszkanie jest słoneczne ,kuchnia,łazienka,piwnica na dole pomieszczenie na rower lub wózek st...

  • Mieszkanie Legnica, Jagiellońska
    Mieszkanie Legnica, Jagiellońska

    Legnica

    • 379 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Legnica - blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na parterze ka...

  • Mieszkanie trzypokojowe Legnica oś. Piekary A.
    1 / 10
    Mieszkanie trzypokojowe Legnica oś. Piekary A.

    Legnica

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Ekspozycja okien to północ (kuchnia) - południe (salon) , dzięki czemu jest ono dobr...

  • Mieszkanie Legnica, Mazowiecka
    Mieszkanie Legnica, Mazowiecka

    Legnica

    • 230 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji - oś. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym z w...

  • Mieszkanie Legnica
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: Parter NAJWIĘKSZE ZALETY! • Pełen rozkład...

  • Mieszkanie Legnica, Jaworzyńska
    Mieszkanie Legnica, Jaworzyńska

    Legnica

    • 239 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    *** REZERWACJA*** Przytulne 2 Pokoje w Sercu Legnicy Gotowe do Wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalne...

  • Mieszkanie Legnica ul. Nowogródzka

    Legnica » ul. Nowogródzka

    • 2 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEBiuro Powierska Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 3. piętrze w b...

  • Mieszkanie Legnica
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 475 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament z ogrodem o powierzchni 65,22 m, usytuowany na parterze kameralnego budynku czterolokalowego,na Osiedlu Bażantowe w świetnej lokalizacji tuż pod L...

  • Mieszkanie Legnica, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Rzemieślnicza

    Legnica

    • 479 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 3 Pokoje przy ul. Rzemieślniczej Jasne, Przestronne i Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię ciepłem i estetyką? Mamy przyjemność zaprezento...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Mieszkanie Legnica, Adama Mickiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, Adama Mickiewicza

    Legnica

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM PRZY PARKU - IDEALNE DLA PARY LUB INWESTORA Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45,10 m², położone na parterze w zadbanym...

  • Mieszkanie 4 ppkojowe Legnica Piekary
    1 / 9
    Mieszkanie 4 ppkojowe Legnica Piekary

    Legnica

    • 590 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie 79,7 m² | 4 pokoje I duży balkon I spokojna okolica Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,7 m², położone na 3 piętrrze w spokojn...