• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legnica
  • Lubin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Chojnowem

(19)
  • Mieszkanie Legnica, Złotoryjska
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, Złotoryjska

    Legnica

    • 1 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KOMFORTOWA KAWALERKA LEGNICA UL. ZŁOTORYJSKA Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ok 38 m². Mieszkanie znajduje się na IV piętrze zadbanej kamienicy. W skład nieruchomości w...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Legnica

    • 1 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    [url]

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia

    Legnica

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Cena wynajęcia już ze WSZYSTKIMI OPŁATAMI za media to 2.700 zł miesięcznie . Kaucja nie jest wymagan...

  • Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy - Rynek 16
    1 / 9
    Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy - Rynek 16

    Legnica

    • 1 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 16,73 m², położone w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Rynek 16. Lokal usytuowany j...

  • Umeblowane 3 pokojowe mieszkanie-wynajem
    1 / 17
    Umeblowane 3 pokojowe mieszkanie-wynajem

    Legnica

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze niskiego bloku, przy ulicy Ksawerego Pruszyńskiego w L...

  • 2 pokoje w Legnicy, wyposażone, umeblowane
    1 / 16
    2 pokoje w Legnicy, wyposażone, umeblowane

    Legnica

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze w bloku przy ul. Rzeczypospolitej w Legnicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,30...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 2 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Złotoryja

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 1 950 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 3 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » ul. Artyleryjska

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Legnica

    • 3 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Legnica » ul. Myrka

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » ul. Myrka

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kaźmierzów

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bolesławiec, Spokojna
    1 / 8
    Mieszkanie Bolesławiec, Spokojna

    Bolesławiec

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę położoną na parterze budynku przy ul. Spokojnej w Bolesławcu. Mieszkanie idealne dla 1-2 osób, w bardzo d...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Mieszkanie Lubin, Kochanowskiego
    Mieszkanie Lubin, Kochanowskiego

    Lubin

    • 5 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia prestiżowy, nowoczesny oraz dwupoziomowy Apartament zlokalizowany na wygodnym, II piętrze przy ul. Kochanowskiego w Lubinie. BEZCZYNSZOWY KLIMATYZOWANY PI...

  • Wynajme mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 1 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnia i lazienka o pow. 35 m kw. Pelne wyposazenie: lodowka 200 cm, pralka, meble pokojowe, kuchenne, kuchenka. Do wylacznej dyspozycji ogrodek o...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec, Powstańców Warszawy

    Bolesławiec

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę najmu nowocześnie urządzonego, komfortowego i przytulnego dwupokojowego mieszkania na ulicy Powstańców Warszawy w Bolesławcu. Funkcjonal...

  • DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W BOLESŁAWCU. ATRAKCYJNA CENA
    1 / 7
    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W BOLESŁAWCU. ATRAKCYJNA CENA

    Bolesławiec

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mieszkanie w Bolesławcu (dolnośląskie). Całość WSZYSTKICH opłat TYLKO 2100 zł. W tej cenie (czynsz 1100 + 1000 media). Bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów! Media...

  • Wynajmę mieszkanie 35 m² – 2 pokoje, balkon, miejsce postojowe
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 35 m² – 2 pokoje, balkon, miejsce postojowe

    Lubin

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m², znajdujące się w nowym budownictwie na 2. piętrze. Lokal jest idealny dla jednej osoby, pary lub jako mieszkanie...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 13
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu, przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejści...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Bolesława Prusa
    1 / 10
    Mieszkanie Bolesławiec, Bolesława Prusa

    Bolesławiec

    • 1 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką z prysznicem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy na...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza
    Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza

    Bolesławiec

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,6 m, położone na III piętrze nowego budynku przy ul. Hutniczej w Bolesławcu. To idealna propozycja dla osób ceni...