• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lipki Wielkie

(1)
  • Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu
    Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu

    Lipki Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.61,30m2 mieszczące się w Lipkach Wielkich gmina Santok. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 1piętrowym budynku. W skład nierucho...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duże mieszkanie w Puszczy Noteckiej

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamienię na dom lub sprzedam trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe położone na wsi nad Wartą. Nieruchomość mieści się w starym dworze, w którym funkcjonowało przed laty nadleśnictwo...

  • Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,
    1 / 10
    Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 149,68m² zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Krobielewko, gmina Skwierzyn...

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Brzoza

    Brzoza

    • 133 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Tomasza Kaliszana ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na prawo własności lokalu stanowiącego odrę...

  • 3-pokojowe całe piętro domu
    1 / 16
    3-pokojowe całe piętro domu

    Przytoczna

    • 249 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości Przytoczna przy ulicy Łąkowej nr 7. Na powierzchnię lok...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...

  • Mieszkanie Wawrów
    1 / 13
    Mieszkanie Wawrów

    Wawrów

    • 579 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z OGRÓDKIEM | 2-POKOJOWE | NOWE BUDOWNICTWO | OS. MOJE BERMUDY LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Moje Bermudy w Wawrowie – tuż przy granicy Gorzowa Wielkop...