• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jastrzębie-Zdrój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

(94)
  • rezerwacja WYNAJĘCIA UMEBLOWANE Z BALKONEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 139 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego, ustawne...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka
    1 / 5
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44 m2 usytuowane na II piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA
    1 / 8
    Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5. piętrze w 10 piętrowym bloku NR...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów, Kurpiowska
    1 / 13
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów, Kurpiowska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie z balkonem typu M-3 na ul. Kurpiowskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Duży pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące się na każdym piętr...

  • Sprzedam mieszkanie m4 do remontu
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie m4 do remontu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej * Nieruchomość w atrakcyjnej cenie, * Przestronny salon z kuchnią i wyjściem na duży balko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazien...

  • Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2
    1 / 3
    Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 650 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę 30 m2 Odstępne: 1650 + czynsz + media (prąd, woda, gaz) (czynsz ok 200 zł ) Ogrzewanie: Gazowe Wyposażenie: lodówka, mikrofalówka, pralka Do dyspozycji . mały t...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Przedstawiamy funkcjonalną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną na 6. piętrze przy ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. To świetna propozycja dla singla lub pary, ceniących mąd...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kaszubska
    1 / 3
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 209 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, 43 metrowe z pięknym widokiem na zieleń w centrum Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kaszubskiej w bl...

  • M3 Marusarzówny
    1 / 8
    M3 Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! M3 (35,60M2) MARUSARZÓWNY OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...

  • SŁONECZNE 3 POKOJE POD LASEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 239 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kurpiowska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kurpiowska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 163 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 w centrum Jastrzębia przy ulicy Kurpiowskiej. Lokal o powierzchni 33.30 m2 usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej z widokiem na zieleń. Mieszkanie położone w bloku dwup...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...