• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Jastrzębie-Zdrój

(16)
  • UMEBLOWANE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE – 1 PIĘTRO | WRZOS...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    Idealne dla osób z ograniczeniami ruchowymi-podjazd dla wózków

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    WYMIENIONA INSTALACJA ELEKTRYCZNA-po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 189 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • UKŁAD SZWEDZKI- kuchnia z oknem, osobne wc

    Jastrzębie-Zdrój

    • 235 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • EKSKLUZYWNE po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Szukasz przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak w domu?

    Jastrzębie-Zdrój

    • 329 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wchodzisz i mieszkasz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 229 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SUPER OFERTA po remoncie z balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • REZERWACJA nieruchomość PREMIUM po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • SPRAWDŹ MOŻE TO MIESZKANIE DLA CIEBIE- po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 345 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    1 / 8
    MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę jedną kondygnację domu (I piętro). Wiele pokoi, dwie łazienki, duży metraż, po remoncie. Najlepiej duże rodziny. Również możliwy parking, miejsce na grilla, miejsce na podw...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 249 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika z balkonem! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu M-3 o powierzchni użytkowej 46 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n

    Rybnik

    • 1 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urządzona kuchn...

  • wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,
    wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,

    Wodzisław Śląski

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    do wynajęcia lub sprzedania mieszkanie zadbane , spokojna okolice, wszędzie blisko, sklepy, pizzeria naprzeciw bloku, poradnia lekarska, szkoła, przedszkole, wszędzie gładzie wy...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim...

  • Mieszkanie Rydułtowy Orłowiec

    Rydułtowy

    • 1 590 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Do wynajęcia mieszkanie po remoncie oraz umeblowane, wolne od zaraz. [/i] Mieszkanie znajduje się w Rydułtowach na osiedlu Orłowiec. Usytuowane jest na 2 piętrze. Mieszk...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 204 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Niskie koszty utrzymania mieszkania Sprzedam mieszkanie po remoncie w Pszowie znajdujące się na Wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji . Poza remontem Najważniejszy...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Zadbane 2 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 37 mkw. znajdujące się na wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji (os. Kościuszki). W pobliżu peł...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 314 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Mieszkanie z dużym garażem + wspólny ogródek dla mieszkańców Sprzedam Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie położone na wysokim Parterze w Rydułtowach (ul....

  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...

  • M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro
    1 / 16
    M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro

    Rybnik

    • 209 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. L...