• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Jastrzębie-Zdrój

(26)
  • UMEBLOWANE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • KLIMATYCZNE MIESZKANIE TYPU LOFT

    Jastrzębie-Zdrój

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    Mieszkanie po generalnym remoncie,2 pokoje-idealne pod inwestycję...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    WYMIENIONA INSTALACJA ELEKTRYCZNA-po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 189 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • UMEBLOWANIE W CENIE / BALKON

    Jastrzębie-Zdrój

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Dobre na start

    Jastrzębie-Zdrój

    • 135 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Urządź się po swojemu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kusocińskiego

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kusocińskiego

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kusocińskiego . Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku. W pobliżu pełna in...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Jastrzębiu-Zdroju znajdujące się w niskim bloku na cichym i spokojnym osiedlu. (ul. Malchera) W pobliżu pełna infrastruktura :...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Śląska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Śląska

    • 258 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Śląskiej . Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kaszubska

    • 208 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kaszubskiej . Mieszkanie znajduje się na II piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się na każ...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. 1000-Lecia

    Jastrzębie-Zdrój » os. 1000-lecia

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla 1000-leci...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 165 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej w niskiej zabudowie w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem,...