• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Jastrzębie-Zdrój

(26)
  • umeblowane na 1 pietrze

    Jastrzębie-Zdrój

    • 275 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 145 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 192 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie m-3 52m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe ( odrębna własność ) m-3 typ szwedzki. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dubielec przy KWK "Zofiówka". W skład mieszkania wchodzi:2 pokoje, kuchni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 249 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika z balkonem! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 155 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 255 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 299 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 325 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 215 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 359 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu M-3 o powierzchni użytkowej 46 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,65m2 usytuowane na 1 piętrze. Rybnik ul.Dąbrówki. Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w kuchnię w zabudo...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy mieszkanie typu M-3 o powierzchni ogólnej 39m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Rybnik-Kłokocin ul.Poligonowa Małe kameralne osiedle z lat...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Dąbrówki w ocieplonym bloku na szóstym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Koszt odstępnego z czynszem to...

  • REZERWACJA -idealne pod inwestycję

    Rybnik

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 8
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Floriańskiej w ocieplonym bloku na IX piętrze (winda). Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi (z większ...

  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 234 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno o...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m², położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzc...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Pawłowice

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie w Pawłowicach śląskich. Lokal jest po gruntownym remoncie,ściany i podłogi były kute do żywego betonu,duży balkon,osobno łazienka i ubikacja,widna kuchnia...

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Karłowicza na trzecim piętrze w niskim ocieplonym bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 38...