• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jastrzębie-Zdrój

(28)
  • LUKSUSOWE wolne od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE – 1 PIĘTRO | WRZOS...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    Idealne dla osób z ograniczeniami ruchowymi-podjazd dla wózków

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    sprzedane GOTOWE DO WPROWADZENIA-po generalnym remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 389 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • UKŁAD SZWEDZKI- kuchnia z oknem, osobne wc

    Jastrzębie-Zdrój

    • 235 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • umeblowane trzy pokoje z dużym balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 450 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • cena do negocjacji

    Jastrzębie-Zdrój

    • 209 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • IDEALNE DLA RODZINY 1 piętro

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Szkolna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Szkolna

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 54 m² z balkonem - 1 piętro | Jastrzębie-Zdrój | ul. SzkolnaNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m², położone w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 252 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4, położone na czwartym piętrze przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osob...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Zofiówka, Wodeckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Zofiówka, Wodeckiego

    Jastrzębie-Zdrój

    • 179 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 56 metrowe typu M-4 ul. Wodeckiego w Jastrzębiu Zdroju. Nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Wygodny parter, blok po termomodernizacji zabezpieczony...

  • SPRAWDŹ MOŻE TO MIESZKANIE DLA CIEBIE- po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 345 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka
    1 / 5
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44 m2 usytuowane na II piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące się na każdym piętr...

  • Sprzedam mieszkanie m4 do remontu
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie m4 do remontu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej * Nieruchomość w atrakcyjnej cenie, * Przestronny salon z kuchnią i wyjściem na duży balko...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazien...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...