• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zalesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Jastrzębie-Zdrój

(25)
  • PRZESTRONNE KUCHNIA Z OKNEM z klimatyzacją

    Jastrzębie-Zdrój

    • 279 990 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • EKSKLUZYWNE po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Szukasz przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak w domu?

    Jastrzębie-Zdrój

    • 329 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dobra Lokalizacja

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Przestrzeń i Komfort

    Jastrzębie-Zdrój

    • 359 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Wielkopolska

    • 389 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    74 m² po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-ZdrójNa sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m², po generalnym remoncie...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Turystyczna

    • 404 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż jasne i przytulne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 7. piętrze bloku z windą przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju.Lokal składa się z:-salo...

  • SUPER OFERTA po remoncie z balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • REZERWACJA nieruchomość PREMIUM po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA
    1 / 8
    Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5. piętrze w 10 piętrowym bloku NR...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 70 metrowe mieszkanie z balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku w ukł...

  • Duże mieszkanie jak DOM
    1 / 7
    Duże mieszkanie jak DOM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Szanowni Państwo, Przedmiotem najmu jest ogromne mieszkanie w dużym nowym ocieplonym budynku (mieszczące się na samym dole - parter), który jest wyposażony we wszystkie media. Je...

  • MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    1 / 8
    MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę jedną kondygnację domu (I piętro). Wiele pokoi, dwie łazienki, duży metraż, po remoncie. Najlepiej duże rodziny. Również możliwy parking, miejsce na grilla, miejsce na podw...

  • Duże mieszkanie
    1 / 7
    Duże mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

• Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny
    1 / 7
    Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz nowe wyremontowane mieszkanie, dla dużej rodziny z dziećmi. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie media. Mieści się w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój obok Parku Zdr...

  • Mieszkania dla rodzin
    1 / 7
    Mieszkania dla rodzin

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest nowowybudowane mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju, dokładnie w samym sercu w parku, obok Hotelu Dąbrówka i Kościoła. Mieszkanie zn...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 355 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości