mieszkanie na sprzedaż
15 maj 2026

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul.

woj. Śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój gm. Jastrzębie-Zdrój
Dodane 1 dzień temu, Piątek, 15 maj 2026 16:20
389 000 zł 71 m2
389 000 zł 71 m2 5 479 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 71 m2
Cena za metr 5 479 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 7
ID oferty K37534710

Opis

71m² po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 71m², po generalnym remoncie, położone na 7 piętrze w bloku z windą przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego dużego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, nowoczesne i daje ogromne poczucie przestrzeni. Jasne wnętrza oraz świetny układ pomieszczeń sprawiają, że lokal jest komfortowy do codziennego życia.

Układ mieszkania:
• 4 ustawne pokoje
• przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią
• nowoczesna łazienka
• balkon z otwartym widokiem
• praktyczna komórka/schowek w mieszkaniu
• piwnica ok. 3 m² (nie wliczona do metrażu)

Dużym atutem mieszkania jest dodatkowa komórka znajdująca się w lokalu, którą można wykorzystać nie tylko jako schowek, ale również stworzyć osobną pralnię, garderobę lub pomieszczenie gospodarcze. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort codziennego użytkowania mieszkania i pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń.

Najważniejsze atuty:
✔ generalny remont całego mieszkania
✔ nowa instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią
✔ nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne
✔ podwieszane sufity z nowoczesnym oświetleniem
✔ estetycznie wykończone ściany i podłogi
✔ mieszkanie jasne i bardzo przestronne