• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Górki Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Radom

(5)
  • Mieszkanie 2 pokoje same centrum miasta w Radomiu.

    Radom » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 345 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (Śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowiec...

  • XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego
    1 / 15
    XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego

    Radom

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie, wyposażone gotowe do zamieszkania. Trzypokojowe położone w osiedlu XV-lecia w niskim bloku z czerwonej cegły blisko centrum miasta. Przytulne, środkowe i ci...

  • Mieszkanie 3 pokoje 52 m² | Parter | Kusocińskiego

    Radom » ul. Kusocińskiego

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m², położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia.Mieszkanie...

  • Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe
    1 / 11
    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,6 m², położone na Osiedlu Południe przy ul. Czarnoleskiej w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w nisk...

  • Kawalerka 33,27m2 Planty
    1 / 11
    Kawalerka 33,27m2 Planty

    Radom

    • 249 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33,27 m², położona przy ul. Młodzianowskiej w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Radom – Planty. ● Lokalizacja – Planty To idea...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam M3 piętro 2

    Kozienice

    • 362 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie ( własnościowe , spółdzielcze) w bloku na 2-gim pietrze o powierzchni 61,67 m² w ścisłym centrum Kozienic tj. na ul. Konstytucji 3go Maja...