• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(402)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 994 565 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.3.10, taras: 12,30 m, balkon: 9,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 021 089 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.02, taras: 12,10 m, balkon: 11,oo m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Kawalerka na sprzedaż, Nowe Miasto

    Szczecin » ul. Potulicka

    • 330 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lus...

  • Centrum, I piętro, miejsce parkingowe

    Szczecin » Śródmieście » ul. Mazurska

    • 650 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji

    Szczecin » ul. Kasprzaka

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z komin...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

    Szczecin » ul. Lewandowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu.Na 70,14 mkw. składa się:- salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,90 mkw. z wyjściem na taras,- sypialnia o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4-pok. 96 m² z panoramicznym widokiem | Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 928 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie....

  • Odrestaurowana kamienica, 2 pok. I piętro

    Szczecin » Śródmieście » ul. Władysława Łokietka

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego usytuowanego na 1 piętrze w nowym budynku z windą, w ścisłym Centrum Szczecina - przy...

  • Mieszkanie Szczecin Osów
    Mieszkanie Szczecin Osów

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,43 m, położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 1 090 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    |Dwupoziomowe mieszkanie | taras i balkon | stan deweloperski | 4/5 pokoi | garaż | Lewandowskiego | Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w jednej z...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego

    Szczecin

    • 579 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, Jasne Błonia. Ni...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska

    Szczecin

    • 1 099 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wyk...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita

    Szczecin

    • 630 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i kominkiem! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,69 m, położone w spokojnej i zielonej cz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego

    Szczecin

    • 1 199 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    |SKY GARDEN| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży...