• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(402)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 003 393 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.06, balkon: 12,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • Przytulne 3-pok.| 43,5 m² | Żelechowa

    Szczecin » ul. Gościsława

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierw...

  • Zielona okolica, os. Bukowe, mieszkanie z balkonem

    Szczecin » ul. Czerwona

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja Nieruchomoś...

  • 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Łucznicza

    Szczecin » ul. Łucznicza

    • 355 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza

    Szczecin

    • 539 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego m...

  • Prestiżowy apartament w sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 1 638 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Przestrzeń, światło i emocje – apartament dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. To nie tylko przestrzeń, to jakość, styl i codzienny komfort na najwyższym p...

  • Aprartament premium z panoramicznym widokiem

    Szczecin » ul. Mieczysława

    • 1 737 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 26 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, któ...

  • Dwa pokoje w centrum z dużym balkonem

    Szczecin » Śródmieście » al. Wyzwolenia

    • 435 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 403 796 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 14 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL E4.02, dwa balkony: 7,66 m + 4,84 m, taras: 9,34 m, ogródek: 8,30 m m-ce parkingow...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 934 986 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.4.03, balkon: 13,27 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 934 408 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL A4.03, taras: 14,86 m, ogródek: 15,88 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pł...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 659 516 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.08, taras: 15,94 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 095 050 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.2.05, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 010 005 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.1 - taras: 51,76 m, balkon: 12,83 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 670 775 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 644 072 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.3.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 061 033 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.5.02, dwa balkony: 9,95 m + 11.06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 053 904 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.02, dwa balkony: 7,15 m + 7,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 113 255 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.1.03, balkon: 29,64 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 711 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.03, taras: 9,93 m, ogródek: 10,61 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pła...