• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(402)
  • Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.
    1 / 7
    Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię 61,83 mkw. składa się: -salon z bezpośrednim wyjściem na balkon -sypialnia -sypialnia -oddzielna...

  • Na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje

    Szczecin » Śródmieście » al. Bohaterów Warszawy

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch...

  • Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno
    1 / 14
    Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7...

  • Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie
    1 / 10
    Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie

    Szczecin

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w spokojnej części Dąbia (Prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw. Nieruchom...

  • 2-pokojowe mieszkanie, ul. Narutowicza

    Szczecin » ul. Narutowicza

    • 412 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkan...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Edmunda Bałuki
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Edmunda Bałuki

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Odrębna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (52,35 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony...

  • 2 pokoje | Park Żeromskiego | Przy galaxy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Szarotki

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Id...

  • 3 pokoje | 57,63 m² | balkon | Szczecin Kołłątaja

    Szczecin » ul. Naruszewicza

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 45,48 m², położone w bardzo spokojnej części Szczecina – Kijewo. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym...

  • mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42m2, na 12 piętrze bloku na Osiedlu Romera w Szczecinie. Mieszkanie składa się z 3 słonecznych pokoi, w tym jasnego salonu z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To pr...

  • Komfortowe 3 pokoje na 1 piętrze. Dąbie.

    Szczecin » ul. Szybowcowa

    • 735 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w pr...

  • Pogodno,45m2,3pokoje,po remoncie, wyposażenie, AGD

    Szczecin » ul. Rostworowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 198 600 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Mieszkanie Szczecin
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 1 197 504 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze NOWEGO APARTAMENTOWCA z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 23 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Jasne 3-pok. 46,6 m² przy Ogródku Jordanowskim

    Szczecin » ul. Noakowskiego

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m², położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu – zaledwie kilkadziesiąt metr...

  • wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane
    1 / 12
    wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Szczecinie, Żelechowa o powierzchni 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze z dużym balkonem i widokiem na Odrę Zachodnią. Mieszkanie odznacza się wy...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...