• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(402)
  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 17 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 264 800 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Mieszkanie Szczecin, Domańskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin, Domańskiego

    Szczecin

    • 2 279 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 16 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi...

  • Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału

    Goleniów

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Niższa cena o 69.000 zł! Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umo...

  • Na sprzedaż dwa pokoje na osiedlu Reda City. Faktura Vat 23%
    1 / 5
    Na sprzedaż dwa pokoje na osiedlu Reda City. Faktura Vat 23%

    Szczecin

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe ( wpis w księdze wieczystej lokal użytkowy ) z możliwością zamieszkania zbiorowego o powierzchni 37 m 2. plus balkon typu loggia. Idealne w cel...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 527 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szczecin, Warszewo Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 ro...

  • 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie
    1 / 14
    2 pokojowe mieszkanie na Warszewie

    Szczecin

    • 544 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, przestronne, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie tuż obok szkoly I nowego parku Mieszkanie o pow. 49,7 m2 położone jest w nowym budynku w pięknej i spokojne...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego

    Szczecin » ul. Dunikowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej...

  • 3 Pokoje z widokiem na Naturę 2000 - Warszewo

    Szczecin » ul. Flaminga

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin...

  • Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.
    1 / 11
    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina! 2 Pokoje tuż przy PKP z Wysoką Stopą Zwrotu! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta to ideal...

  • Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

    Szczecin » ul. Piechoty

    • 589 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m². Nieruchomość znajduje się na trzec...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Świetna lokalizacja / 3 pokoje / dobra inwestycja

    Szczecin » inne Wiadukt ks. Władysława Skórnickiego

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy do remontu

    Szczecin » ul. Nad Odrą

    • 395 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, k...

  • 3 pokoje przy Parku Kasprowicza

    Szczecin » ul. Barnima III Wielkiego

    • 519 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Pr...

  • Kochasz klimat starych kamienic?

    Szczecin » ul. Jagiellońska

    • 770 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum)

  • 4-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym

    Szczecin » ul. Jasna

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej).Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedsz...

  • Mieszkanie na parterze na os. Majowym

    Szczecin » ul. Łubinowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy...

  • Apartamentowiec na Osowie, ogród 200 m2

    Szczecin » ul. Wymarzona

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości klasy Premium. Nowoczesny, wykończony z najwyższą starannością apartamentowiec o powierzchni 60,43 m², zlokalizowany na parterze...