• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(621)
  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze z ładnym widokiem na teren zielony....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 360 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 3 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach na podłodze parki...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 387 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem położone w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie przeszło remont całkowity. Wymieniona została instalacja elektryczn...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

    Łódź » ul. Judyma

    • 349 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 43 metry. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Broniewskiego

    Łódź » Górna » ul. Broniewskiego

    • 320 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 42 metry. Lokal usytuowany w niskim bloku na 2 piętrze w dzielnicy Górna. Mieszkanie do wprowadzenia. W...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Elsnera

    Łódź » Widzew » ul. Elsnera

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na Widzewie bez balkonu o powierzchni użytkowej 35 metrów. Mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal do własnej aranżacji dla osób chcących zrobić sobie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. ks. Brzóski

    Łódź » Bałuty » ul. Brzóski

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal o powierzchni użytkowej 46 metrów, położony na 8 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont 10...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Chojny ul. Emilii Szczanieckiej

    Łódź » Górna » ul. Szczanieckiej

    • 2 400 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 65,33m2, usytuowane na ostatnim piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Chojny (okolice CZMP). Mie...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Sukiennicza

    Łódź » Bałuty » ul. Sukiennicza

    • 375 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont w 2023 roku. Wymieniona została ins...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wy...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Karolewska

    Łódź » Polesie » ul. Karolewska

    • 265 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedanie mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni użytkowej 33 metrów. Lokal w pełnym rozkładzie bez balkonu, położony na parterze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie ciepłe, słonec...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. B. Limanowskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Limanowskiego

    • 255 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 25 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku na parterze. Mieszkanie przeszło remont w 2018 roku. Wymieniona z...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Szafera

    Łódź » Widzew » ul. Szafera

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem typu loggia. Lokal o powierzchni użytkowej 38 metrów w pełnym rozkładzie, usytuowany na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokie...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Srebrzyńska

    Łódź » ul. Srebrzyńska

    • 230 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania duża przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów. Mieszkanie w pełnym rozkładzie bez balkonu. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze w dziel...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Gołębia

    Łódź » Widzew » ul. Gołębia

    • 317 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w całkowitej amfiladzie. Lokal położony w dzielnicy Widzew/Centrum. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 kondygnacji. W pokojach...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Janusza Kusocińskiego

    Łódź » ul. Kusocińskiego

    • 339 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe o pow.42,42m2, w pełni rozkładowe z balkonem typu koszyczek, usytuowane w bloku typu "punktowiec" na 2-gim piętrze na os. Retkinia. W p...