• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(621)
  • Duża kawalerka 35 m² Górna ul. Komfortowa
    Duża kawalerka 35 m² Górna ul. Komfortowa

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m², położona na 2. piętrze w solidnym bloku z cegły z lat 60., zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi G...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Lniana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Lniana

    Łódź

    • 252 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazi...

  • Miejsce dla rodziny w centrum Łodzi
    1 / 14
    Miejsce dla rodziny w centrum Łodzi

    Łódź

    • 540 702 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 15
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 346 614 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Zadzwoń i zapytaj o dostępność
    1 / 16
    Zadzwoń i zapytaj o dostępność

    Łódź

    • 246 171 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 16
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 452 648 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Logistyczna wolność w sercu miasta
    1 / 15
    Logistyczna wolność w sercu miasta

    Łódź

    • 614 705 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie
    1 / 5
    DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie

    Łódź

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bezpośrednio! Sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Dąbrowskiego 46 w bloku na 3 piętrze o powierzchni 37m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, do pierwszego zamieszka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Twoja prywatna wieża kontrolna Widzewa
    1 / 16
    Twoja prywatna wieża kontrolna Widzewa

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Twoje nowe terytorium to logistyczny majstersztyk usytuowany na piątym piętrze. Ta przestrzeń została zaprojektowana dla kogoś, kto zarządza swoim życiem z chirurgiczną precyzją. Z...

  • Puls światła w ceglanym sercu
    1 / 16
    Puls światła w ceglanym sercu

    Łódź

    • 328 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością wielkom...

  • Duża kawalerka na Bałutach
    1 / 8
    Duża kawalerka na Bałutach

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania które łączy ze sobą świetną lokalizację i realne możliwości aranżacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka...

  • Bezpieczny start w dorosłe życie przy Politechnice
    1 / 16
    Bezpieczny start w dorosłe życie przy Politechnice

    Łódź

    • 559 338 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Sprzedam M2 Widzew Wschód
    1 / 16
    Sprzedam M2 Widzew Wschód

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Kawalerka 40 m² po kapitalnym remoncie – Łódź Widzew Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m², po kapitalnym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Łodzi – Widzew,...

  • Twój horyzont z ósmego poziomu
    1 / 14
    Twój horyzont z ósmego poziomu

    Łódź

    • 270 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Osiem pięter nad ziemią perspektywa zmienia się całkowicie. Z Twojej prywatnej wieży kontrolnej w sercu Retkini miasto wygląda jak precyzyjny mechanizm. Słońce zachodzi tu prost...

  • Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa
    1 / 16
    Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa

    Łódź

    • 307 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słyszysz rytm miasta, który milknie tuż za progiem Twojego nowego terytorium. To nie jest zwykłe mieszkanie, to czysta karta czekająca na Twój autorski scenariusz. Trzecie piętro w...

  • Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa
    1 / 16
    Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa

    Łódź

    • 600 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

• Cisza ma swój adres.
    1 / 15
    Cisza ma swój adres.

    Łódź

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź
    1 / 16
    Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź

    Łódź

    • 535 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę s...

  • UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ
    1 / 16
    UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ

    Łódź

    • 1 299 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyj...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego

    Łódź

    • 409 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w...