• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(621)
  • Mieszkanie z potencjałem.
    1 / 15
    Mieszkanie z potencjałem.

    Łask

    • 428 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trz...

  • Tajemniczy Ogród przy Marysińskiej– cisza i spokój
    1 / 16
    Tajemniczy Ogród przy Marysińskiej– cisza i spokój

    Łódź

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, w którym czas zwalnia, a zgiełk miasta cichnie tuż za progiem Twojego domu? Mary Mary z klasycznej powieści odkryła swój azyl za wysokim murem, a Ty...

  • Fundament pod Twój wielki powrót
    1 / 16
    Fundament pod Twój wielki powrót

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wchodzisz do wnętrza, gdzie czas się zatrzymał, ale Twoja wyobraźnia dopiero rusza. Wysokie na trzy i pół metra sufity budują przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwi...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? T...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura...

  • 3 sekundy
    1 / 16
    3 sekundy

    Łódź

    • 569 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kos...

  • Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź
    Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa przedwstępna. Oferta tylko u nas. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki (toaleta, prysznic) i przedpokoju. Balkon stanowi doskonałe miejsce na...

  • Kawalerka w dobrej lokalizacji
    Kawalerka w dobrej lokalizacji

    Łódź

    • 232 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie pow. 34 m2 wymaga gruntownego remontu. widne, dobrze oświetlone, kompletnie wyposażone woda, gaz, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Piekna panorama Łodzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Janusza Kusocińskiego

    Łódź » ul. Kusocińskiego

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110.Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w bu...

  • 72m² PRESTIŻU. 2 ŁAZIENKI. TWÓJ FORT KNOX
    1 / 16
    72m² PRESTIŻU. 2 ŁAZIENKI. TWÓJ FORT KNOX

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezp...

  • Prywatna twierdza z twoim niezależnym ogrodem.
    1 / 16
    Prywatna twierdza z twoim niezależnym ogrodem.

    Łódź

    • 799 999 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyobraź sobie całkowitą ucieczkę od codziennego chaosu. Twój poranek zaczyna się na prywatnej trawie. To nie jest po prostu kolejne nudne mieszkanie. To starannie zaprojektowana, d...

  • Dlaczego prywatna galeria spokoju ?
    1 / 16
    Dlaczego prywatna galeria spokoju ?

    Łódź

    • 987 700 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 11 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.
    1 / 9
    Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    To mieszkanie to prawdziwa perełka potencjału. Choć wymaga remontu, posiada cechy, których nie da się kupić za żadne pieniądze: fantastyczny widok, świetny rozkład i lokalizację, g...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 16/21
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 16/21

    Łódź

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź Rojna 16/21. 38 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, I piętro, położenie środkowe, okna wschód-zachód, balkon, piwnica, do remontu. Cena...

  • Nowoczesny apartament z tarasami na Chojnach
    1 / 14
    Nowoczesny apartament z tarasami na Chojnach

    Łódź

    • 779 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ten wyjątkowy apartament na osiedlu Chojny Park to propozycja dla osób poszukujących harmonii między designem a wygodą. Wnętrza przeszły gruntowną metamorfozę w grudniu 2025 roku,...

  • Słoneczna przestrzeń na Janowie z tarasem
    1 / 16
    Słoneczna przestrzeń na Janowie z tarasem

    Łódź

    • 759 999 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• M2(11,7 m) ul. Zgierska z C.O. Z KW. Bezpośrednio
    1 / 5
    M2(11,7 m) ul. Zgierska z C.O. Z KW. Bezpośrednio

    Łódź

    • 145 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    M2(11,7 m) ul. Zgierska z C.O. Z KW. Bezpośrednio. Mieszkanie wyremontowane. Jest możliwe od razu do wynajęcia lub zamieszkania. Ul. Zgierska / Lutomierska - 300 m do Manufaktury....

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiego, ze świe...

  • Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy
    Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy

    Łódź

    • 1 210 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż piękny, przestronny apartament, w kamienicy przy ul. Narutowicza 42 tuż obok Filharmonii Łódzkiej, bu...

  • M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking
    1 / 12
    M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Do sprzedaży nowocześnie umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54.66 m² w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nieopodal manufaktury; dostępne liczne...