• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Dzierżoniowem

(404)
  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rod...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej

    Świdnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 -...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypia...

  • Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych
    1 / 5
    Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych

    Piława Górna

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄ...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 220 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem . Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, Ofiar Oświęcimskich
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnica, Ofiar Oświęcimskich

    Świdnica

    • 355 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz p...

  • Mieszkanie Świdnica, Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica, Świdnica

    Świdnica

    • 695 100 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Przestronne mieszkanie z piękną, przeszkoloną werandą i klimatyczną altaną w ogródku! Mieszkanie w dokumentach ma powierzchnię 70,88 m2, dodatkową powierzchnię stanow...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 640 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpo...

  • Mieszkanie Świdnica ul. L. Waryńskiego

    Świdnica » ul. Waryńskiego

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJEM OKAZJONALNY od czerwca Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego Wynajem tylko dla singla lub pary - pokój z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księżnej Jadwigi Śląskiej

    Świdnica » pl. Jadwigi Śląskiej

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salon...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 8
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 450 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Wrocła...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 584 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Świdnicy- praktycznie przy Rynku....

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 479 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu ! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...