• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Dzierżoniów

(6)
  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie 36m2,parter

    Dzierżoniów

    • 242 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż lub wynajem oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną w Dzierżoniowie .Lokal usytuowany jest na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku wielorodzi...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 15
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 319 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, w...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 810 100 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, komfortowo urządzone mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia z prywatną gardero...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, położone na nowej części Osiedla Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego!!! Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Młodych - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w ba...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 448 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokal znajduje się na II piętrze nowoczesnego budynku z w...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolesława Śmiałego

    Świdnica » ul. Bolesława Śmiałego

    • 750 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie . Mieszkanie przeszło kapit...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Ludwika Zamenhofa

    Świdnica » ul. Zamenhofa

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? A może to miejsca do zaspakajania własnych potrzeb mieszkaniowych? Omega Estate proponuje do zakupu nietypową kawalerkę w typowym bloku. ...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój. W...