• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Dzierżoniowem

(404)
  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ZĄBKOWICE SL. - OSIEDLE XX-LECIA - Sprzedam mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji. tel. [tel].

  • SPRZEDAM MIESZKANIE

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZĄBKOWICE ŚL. - OSIEDLE XX- LECIA - mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 37 m na OSIEDLU XX-LECIA w Ząbkowicach Śl. , 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkowicach na Osiedlu XX-lecia, 37m, 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji. Tel.[tel].

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Górzec

    Górzec

    • 234 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy Państwu do zaprezentowania bardzo przestronne bezczynszowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w II piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Henryków ul. Słoneczna

    Henryków » ul. Słoneczna

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    [i] Marzy Ci się mieszkanie na wsi, jednocześnie mając w okolicy wszystko co potrzebne ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! [/i] Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 2 pokojowe miesz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wałbrzych

    • 319 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mrowiny

    Mrowiny

    • 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe...

  • Mieszkanie Mrowiny ul.

    Mrowiny

    • 215 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Czy znudził Cię zgiełk głośnego, zatłoczonego miasta?Omega Estate proponuje do zakup mieszkanie z garażem i ogródkiem w Mrowinach, 2km od Żarowa.Na 38,6m2 składa się:- Osobna kuchn...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pastuchów

    Pastuchów

    • 329 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu s...

  • Mieszkanie Łażany ul. Wrocławska

    Łażany » ul. Wrocławska

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w spokojnej miejscowości Łażany. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomo...

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Mieszkanie Czerńczyce
    1 / 5
    Mieszkanie Czerńczyce

    Czerńczyce

    • 90 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję udział w wysokości 1/4 w nieruchomości położonej w miejscowości Czerńczyce, w gminie Ziębice, powiat ząbkowicki (woj. dolnośląskie). Przedmiotem udziału jest mi...

  • Mieszkanie Szczepankowice ul.

    Szczepankowice

    • 519 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Czy nie marzysz o codziennym wypoczynku w swoim własnym ogrodzie, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i zielenią? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszk...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 275 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz swojego miejsca, gdzie czas zwalnia, a Ty możesz odpocząć? Zamieszkaj w Jordanowie Śląskim, gdzie odnajdziesz idealną harmonię między spokojnym, wiejskim klimatem a udogodn...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. W malowniczej miejscowości Prusy, położonej na łagodnie pagórkowatym terenie otoczonym zielenią i lasami, znajduje się mieszkanie cz...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej...

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2
    1 / 14
    REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2

    Stanowice

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie koło Wrocławia w Stanowicach CENA 530.000,00zł Idealne pod wynajem!!! Możliwość stworzenia 2 niezależnych mieszkań! Nieruchomość położona jest w cich...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul. Wrocławska

    Jordanów Śląski » ul. Wrocławska

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentuje do zakupu:Dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej miejscowości Jordanów Śląski. Mieszkani...