• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kalisz

(62)
  • Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu XXV lecia

    Kalisz

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,30m2 przy ulicy Podmiejskiej 9, na pierwszym piętrze. Blok po termomodernizacji. Brak balkonu. Mieszkanie środkowe,...

  • Mieszkanie 70m2,4 pokoje,dwa balkony,dodatkowe poddasze

    Kalisz

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne 70 metrowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią oraz dwóch sypialni, łazienki z dwoma oknami o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sobótka

    • 220 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★

    Szczytniki

    • 439 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★

    Szczytniki

    • 499 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 14
    Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kościelna Wieś

    • 740 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 74,86 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku na cenionym osiedlu Panorama Park II przy ul....

  • Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa

    Złotniki

    • 679 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach KLUCZOWE INFORMACJE Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokali...

  • Mieszkanie Nowe Skalmierzyce ul. Kaliska

    Nowe Skalmierzyce » ul. Kaliska

    • 515 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,5 m, usytuowane na wysokim parterze, co zapewnia większą prywatność oraz komfort codziennego...